نتایج جستجو برای عبارت :

دانلود مطالعات دانشکده هنر

دانلود سوالات مطالعات پایه هشتم دی ماه 97
در این مطلب از وبلاگم براتون سوالات مطالعات پایه هشتم رو براتون گذاشتم برای یکی از مدارس کرج امیدوارم که خوشتو بیاد در ادامه مطلب می تونید  این نمونه سوالات رو دانلود کنید 

جحت دانلود روی لینک زیر کلیک کنید 
حجم فایل ۱۸۹کیلوبایت 
دانلود

امیدوارم که از این سوالات خوشتو اومده باشه 

دانلود فیلم سال دوم دانشکده من با لینک مستقیم و کیفیت بالا
دانلود فیلم ایرانی سال دوم دانشکده من
ژانر : سینمایی
ساخت : ایران
موضوع : اجتماعی
کارگردان : رسول صدرعاملی
زبان : فارسی
سال تولید : ۱۳۹۷
تاریخ اکران : ۱۰ مهر ۱۳۹۸
تاریخ پخش در شبکه نمایش خانگی : ۴ الی ۶ ماه پس از اکران
دانلود در ادامه مطلب …
ادامه مطلب
  دانلود مطالعات دانشکده هنر  
  117 صفحه  
  دانلود بلافاصله بعد از خرید  

فهرست 

چکیده 1
مقدمه. 2
فصل اول: کلیات.. 3
بیان مسئله تحقیق: 4
برنامه فیزیکی.. 4
2 .    هدف تحقیق: 4
3 .    اهمیت موضوع: 5
توضیحات بیشتر و لینک دانلود در ادامه مطلب
ادامه مطلب
  دانلود مطالعات دانشکده هنر  
  117 صفحه  
  دانلود بلافاصله بعد از خرید  

فهرست 

چکیده 1
مقدمه. 2
فصل اول: کلیات.. 3
بیان مسئله تحقیق: 4
برنامه فیزیکی.. 4
2 .    هدف تحقیق: 4
3 .    اهمیت موضوع: 5
توضیحات بیشتر و لینک دانلود در ادامه مطلب
ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیم

دانلود گام به گام مطالعات هفتم. حل تمامی سوالات کتاب مطالعات هفتم.

گام به گام مطالعات هفتم
برای دانلود گام به گام مطالعات هفتم اینجا کلیک کنید

----------------------------------------------------------------------------------------
کانال ما در پیامرسان ایتا : Gambegam_padars@
برای ورود به کانال ما در ایتا اینجا کلیک کنید
دانلود فیلم سال دوم دانشکده من
ابزار وبلاگ  » عکس » فیلم ایرانی » دانلود فیلم ایرانی 
اینفوگرافی فیلم ایرانی سال دوم دانشکدهٔ من

اسم فیلم: Sophomore Year of My School (سال دوم دانشکدهٔ من)
کارگردان: رسول صدرعاملی
تهیه‌کننده: مسعود ردایی
نویسنده: پرویز شهبازی
موسیقی: کریستف رضاعی
فیلم‌بردار: هومن بهمنش
تدوین: مصطفی خرقه‌پوش
توزیع‌کننده: حوزه هنری
تاریخ‌های انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۸
کشور:ایران
زبان: فارسی
فروش گیشه: ۹۲۳٬۴۶۵٬۰۰۰ تومان
پخش: کد ابزاز

پی
سوالات زیر از درس مطالعات اجتماعی درسهای 15 تا 17 توسط دبیر شما طراحی شده است. صفحه اول این فایل را بدقت مطالعه کنید و موارد خواسته شده توسط دبیر را انجام دهید.

برای دانلود اینجا را کلیک کنیدعنوان: مطالعات - اقای نکوییحجم: 100 کیلوبایت 

فایل پاورپوینت درس 17 تا 19 مطالعات اجتماعی را از لینک زیر دانلود و مطالعه کنید.

برای دانلود فایل اینجا کلیک کنیدعنوان: پاورپوینت اجتماعی هفتم اقای نکوییحجم: 7.69 مگابایت 
بسم الله الرحمن الرحیم
دانلود گام به گام مطالعات اجتماعی هفتم . پاسخ تمامی سوالات کتاب .دانلود رایگان از وبلاگ ما. منبع : پادرس

دانلود گام به گام مطالعات هفتم.
برای دانلود گام به گام مطالعات هفتم اینجا کلیک کنید.
دانلود

----------------------------------------------------------------------------------------
کانال ما در پیامرسان ایتا : Gambegam_padars@
برای ورود به کانال ما در ایتا اینجا کلیک کنید
موضوع پایان نامه ارشد معماری
در زیر برخی از مهمترین موضوعات پایان نامه معماری در مقطع ارشد و دکتری ارائه شده است:
بررسی ویژگی های باغ های چینی.
طراحی باغ های اسپانیایی.
طراحی هنرستان هنرهای زیبا با رویکرد معاصرسازی.
طراحی دانشکده معماری با رویکرد زمینه گرایی کالبدی.
طرح ریزی حمل و نقل پایدار درون شهری.
خوانشی بر پیدایش، علل گرایش و دلایل محبوبیت نماهای سبک نئوکلاسیک.
 ساماندهی نوار ساحلی شهر با توجه به هویت گذشته.
بررسی جایگاه حقوق معمار.
ت
Shirazart.blog.ir 
۳ - از فیلمسازان مطرح نقاشی متحرک ایران که جوایز جهانی نیز به دست آورده است .
       ۱- رسول ملاقلی پور                  ۲- سینا صادقیان                                            ۳- ابراهیم مختاری                  ۴- پرویز کلانتری 
******* جواب : گزینه ی ۴
۴- از مراکز آموزش فیلمسازی در ایران :
     ۱- دانشکده ی صدا و سیما - کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان - مرکز فیلمسازی اسلامی - مجتمع دانشگاهی هنر 
     ۲- مرکز باغ فردوس - سینمای تجربی - کارگاه آزاد ان
سوالات زیر از درس مطالعات اجتماعی درسهای 15 تا 17 توسط دبیر شما طراحی شده است. صفحه اول این فایل را بدقت مطالعه کنید و موارد خواسته شده توسط دبیر را انجام دهید.

برای دانلود اینجا را کلیک کنیدعنوان: مطالعات - اقای نکوییحجم: 100 کیلوبایت 

فایل پاورپوینت درس 17 تا 19 مطالعات اجتماعی را از لینک زیر دانلود و مطالعه کنید.

برای دانلود فایل اینجا کلیک کنیدعنوان: پاورپوینت اجتماعی هفتم اقای نکوییحجم: 7.69 مگابایت 
بروزرسانی 98/12/23: 
 فیلم تدریس مطالعات ا
جلسه اول:روش شناسی مطالعات قرآنی بینارشته ایآشنایی با مفاهیم :    روش    روش شناسی    مطالعات بینا رشته ای    مطالعات قرآنی و حدیثی1- مفهوم روش/روش شناسیروش: واژه یونانونی  method                   راهدر معنایی کلی تر، روش هرگونه ابزار مناسب برای رسیدن به مقصود است. روش شناسی(methodology): مطالعه علمی روش ها«شناخت و بررسی کارآمدی ها و ناکارآمدی های روش های گوناگون است.»دریافت
پاورپوینت مطالعات ژئوالکتریک
دانلود پاورپوینت با موضوع مطالعات ژئوالکتریک، در قالب PPT و در 13 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: هدف از مقاومت ویژه الکتریکی و کاربرد آن در اکتشاف هدف روش مقاومت ویژه الکتریکی، شناسایی ناهمگنی‌های مقاومت ویژه در زیر زمین می‌باشد. بنابر
پاورپوینت مطالعات ژئوالکتریک
دانلود پاورپوینت با موضوع مطالعات ژئوالکتریک، در قالب PPT و در 13 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: هدف از مقاومت ویژه الکتریکی و کاربرد آن در اکتشاف هدف روش مقاومت ویژه الکتریکی، شناسایی ناهمگنی‌های مقاومت ویژه در زیر زمین می‌باشد. بنابر
سورنا فیلم
دانلود قسمت 20 سریال دل
دانلود قسمت 13 سریال خواب زده
دانلود قسمت 8 سریال هم گناه
دانلود فیلم روسی
دانلود فیلم آکو
دانلود فیلم چاقی
دانلود فیلم سرکوب
دانلود فیلم سال دوم دانشکده من
دانلود سریال Vikings
دانلود سریال وایکینگ ها
دانلود پاورپوینت دانشکده علوم انسانی
فرمت فایل: پاورپوینت pptx
تعداد اسلایدها: 168 اسلاید
حجم فایل: 2.2 مگابایت
اهداف کلی درس
هدف کلی از درس تاریخ ادبیات 2 آشنایی دانشجو با کلیاتی درباره اوضاع اجتماعی و ادبی دوره غزنویان،سلجوقیان،اتابکان، خوارزمشاهیان و خاندان مغول و ......و گویندگان این ادوار است.
لینک دانلود فایل
دانلود پاورپوینت دانشکده علوم انسانی
باز این هفته هم دانشکده انسانی بی‌برنامگی از سر و روش می‌ریخت این سری هم چون هفته سوم بود و صبحم این آقای فلانی رو دیدم ازش پرسیدم کلاسمون همون کلاس توی پرتاله دیگه گفت بله و بعد بازم نبود و بعد خودش در نهایت وقاحت میگفت برو به اون استاده که اومده بگو کلاس شماست و بره و نمیخواست خودش بره بگه قاطی کردم و انقدر سرش داد زدم که دیگه این بار چندتا از اساتید و دوستام اومدن آرومم کنن ...
بعد که رسیدم دانشکده خودمون یه لحظه حس کردم انصافا چقدر دانشکده
پاورپوینت مطالعات اجتماعی پایه هشتم درس 3
دانلود پاورپوینت مطالعات اجتماعی پایه هشتم درس 3، در 26 اسلاید. بخشی از متن فایل: حکومت کشور ما جمهوری اسلامی است در این اخبار شما به واژه های دولت، وزیر و وزارت بر می خورید رئیس جمهور مسئول اجرای قانون اساسی است و ریاست قوّه مجریه را بر عهده دارد. رئیس جمهور برای مدت چهار سال با رأی مستقیم مردم ..
عنوان کتاب: Rethinking Islam Studies_ From Orientalism to Cosmopolitanismنویسندگان: این کتاب مجموعه مقالاتی است که کارل ارنست و ریچارد سی مارتین از برجسته‌ترین محققان مطالعات اسلامی در غرب، ویراستاری آن را به عهده داشته‌اند و به همراه گروهی ممتاز از محققان، در این کتاب نقشه راه مطالعات اسلامی را ترسیم کرده و رویکردهای جدید و مبتکرانه‌ای را برای فهم اصول نظری و روش‌شناختی‌ مطالعات اسلامی، پیشنهاد کرده اند.انتشارات و سال نشر: The University of South Carolina Press, US, Columbia, 2010دربار
دانلود سوالات متن مطالعات هشتم
سوالات درس به درس مطالعات هشتم
فرمت PDF + لینک دانلود مستقیم قرار گرفت
نام درس : مطالعات اجتماعی | موضوع : سوالات متن | نویسنده : نمره برتر
منتشر شده در نمره برتر | پایه و رشته : پایه هشتم

ادامه مطلب
اول. رفاقت عمیقی با دندون‌پزشکیا دارم. بیشتر از هم‌دانشکده‌ای‌ها. امین و سعید هم خب نزدیک‌ترینا هستن. و متفکران و مفید‌های دندون. همیشه غبطه‌ی دانشکده ما رو میخورن. سعید به خاطر خیل متفلسفین و استارتاپی‌های دانشکده‌مون. امین به خلطر استادای ۱۰ مقاله‌ای و اچ‌ایندکس ۹ای. به خاطر سلطه بی‌چون‌وچرای ما، به پژوهش دانشگاه. و باید بگم که منم افتخار میکنم به این موضوع. بی‌راه نیست اگه بگم دانشکده ما، با توجه به حجمش، فعال‌ترین دانشکده دانش
سوالات درس اول مطالعات هشتم
مطالعات اجتماعی هشتم

1 -تعاون یعنی چه؟ تعاون به زبان ساده یعنی همکاری و یاری رساندن به یکدیگر. 
2 -انسان ها در برابر چه چیزها و چه کسانی مسئول هستند؟ ما انسان ها در مقابل خداوند متعال،نسبت
به خود،دیگران و محیطی که در آن زندگی می کنیم مسئول هستیم.
ادامه مطلب
این پاورزپوینت در 15 اسلاد به شکل زیبا و منحصر به فرد طراحی شده است درز این پاورپوینت مطالبی از به قدرت رسیدن حکومت صفوی،شکل گیری حکومت صفوی،قزلباش ها،وجه تسمیه قزلباش ها وسایر مطالب مفید وارزنده از درس 9 مطالعات نهم در این پاورپوینت درج شده است که امید واریم رضایت شما عزیزان را جلب نماید

جهت دانلود فایل کلیک کنید

جلسه شورای اساتید
دانشکده علوم قرآنی مراغه
جلسه شورای اساتید با حضور دکتر محمدی راد، رئیس دانشکده علوم قرآنی مراغه، اعضاء هیأت علمی و اساتید مدعوّ، روز شنبه، سیزدهم مهرماه، در محل سالن جلسات دانشکده، برگزار گردید.
در این جلسه مباحث مربوط به حوزه آموزشی و پژوهش مطرح و هریک از اساتید، نظرات خود را بیان نمودند.
(مشاهده تصاویر این جلسه)
باا سلام و خسته نباشید
طبق این اعلامیه افرادی که تمایل دارند برای دانشکده دانشگاه شریف طراحی لوگو انجام دهند می توانند به لینک زیر مراجعه کنند
https://ssc.ce.sharif.edu/blog/%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%87-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%84%D9%88%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%B9%D9%84%D9%85%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%A9%D8%AF%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1/
دانلود سوالات درس چهارم مطالعات هشتم
درس پنجم: آسیب های اجتماعی و پیشگیری از آنها 

1 -نوجوانان چه گروه های سنی را تشکیل می دهند؟ گروه سنی دوازده تا هجده سال 
2 -چرا نوجوانی دوره حساسی است؟ در این دوره، افراد از نظر جسمانی دچار تغییراتی می شوند
که به این تغییرات »بلوغ« می گویند .نوجوانان عالوه بر تغییرات جسمانی از نظر ذهنی و اجتماعی
نیز تغییر می کنند .آنها در حال پشت سر گذاشتن کودکی و رسیدن به جوانی و بزرگسالی هستند.
 3 -تغییرات دوره نوجوانی اغل
به نام خدا
باتوجه به اتفاقات پیش آمده و تعطیلی ناگهانی مدارس تدرس درس 18 مطالعات هفتم که قرار بود هفته اول اسفند توسط آقای محبی تدریس شود به همراه سوالات این درس در این وبلاگ انجام میگیرد.

قسمت اولحجم: 24.2 مگابایتتوضیحات: درس 18 مطالعات هفتمقسمت دومحجم: 18.7 مگابایتتوضیحات: درس 18 مطالعات هفتمسوالات درس 18 مطالعات هفتمحجم: 23.6 کیلوبایت 

به نام خدا
باتوجه به اتفاقات پیش آمده و تعطیلی ناگهانی مدارس تدرس درس 18 مطالعات هفتم که قرار بود هفته اول اسفند توسط آقای محبی تدریس شود به همراه سوالات این درس در این وبلاگ انجام میگیرد.

قسمت اولحجم: 24.2 مگابایتتوضیحات: درس 18 مطالعات هفتمقسمت دومحجم: 18.7 مگابایتتوضیحات: درس 18 مطالعات هفتمسوالات درس 18 مطالعات هفتمحجم: 23.6 کیلوبایت 

معرفی دانشکده علوم قرآنی مراغه
در شبکه استانی سهند
معرفی دانشکده علوم قرآنی مراغه، همراه با توضیحات دکتر حمید محمدی راد (ریاست دانشکده) در خصوص نحوه جذب دانشجو در سال تحصیلی جدید (بر اساس سوابق تحصیلی) 17 تیر ماه در بخش خبری ساعت 19 شبکه استانی سهند- آذربایجان شرقی پخش شد.
(ثبت نام براساس سوابق تحصیلی)
یه ماه میشد که دیگر بهش فکر نمیکردم و تصورم این بود که حالم بهتر شده و میتوانم به زندگی ام سر و سامانی بدهم. همه چی خوب بود تا اینکه پایم را گذاشتم در آن دانشکده لعنتی قشنگ حس کردم کل دانشکده روی من خراب شده است و دوباره همه حس ها به سراغم برگشت و این برایم خیلی سخت بود که من و تو دیگر در دانشکده باهم نیستیم. تو با من چه کردی که این همه دارم اذیت می شوم... به پیش روانشناسم میروم و همه این ها را برایش تعریف میکنم او می گوید طبیعی است باید بگذاری زمان
 جلسه شورای برنامه ریزی و هماهنگی
دانشکده علوم قرآنی مراغه
جلسه شورای برنامه ریزی و هماهنگی دانشکده علوم قرآنی مراغه برگزار شد.جلسه هماهنگی شورای دانشکده علوم قرآنی مراغه، با حضور دکتر محمدی راد رئیس دانشکده، معاونین، مدیر گروه و کارشناسان بخش های مختلف، در خصوص برنامه ریزی و هماهنگی امور مربوط به تبلیغات و اطلاع رسانی جذب دانشجو (بر اساس سوابق تحصیلی) در شهرستانهای استان آذربایجان شرقی و استانهای همجوار: زنجان، اردبیل و آذربایجان غ
⭕️آسیب شناسی دانشگاه‌ها

علی سرزعیم _ تحلیلگر اقتصاد

⭕️‌ اگر دیدید در دانشکده‌ها، سمینارهای تخصصی هر چند ماه یک بار برگزار می‌شود ولی انجمن‌های اسلامی هر یکی دو هفته از یک شخصیت دعوت می‌کنند تا در مورد یک موضوع صحبت کنند باید دانست یک جای کار می‌لنگد. وقتی عرصه نقد و نقادی در امور تخصصی در دانشکده‌ها تعطیل است ولی بازار روشنفکری داغ، می‌توان حدس زد که دانشگاه نقش درست خود را ایفا نمی‌کند.
ادامه مطلب
بعد از کلی حرف زدن با مریم وقتی سمانه خوابش برده بود ، درباره ی همه چیز ، اول از رسانه شروع شد ، عاملیت و این داستانا، بعد انقلاب اسلامی و بعدش امام ها و احادیث...آخرش مریم گفت اینکه از این بحث میپریم به اون بحث یعنی اینکه هیچی نمیدونیم...:)
بعد سر کلاس روان شناسی خوابیدم:]]]
بعد کلاس تصمیم گرفتیم بریم بوفه چای بزنیم،  وای که چه بارونی :)
وای که چقد بهار قشنگه ... فک کنم بعد از ۱۸ سال فصل مورد علاقه مو پیدا کردم^^
چایی رو آوردیم تو حیاط و فروغ همینطور ا
توضیحات فایل:
طرح درس روزانه مطالعات اجتماعی پایه هفتم با فرمت ورد - قابل ویرایش در دو صفحه
معرفی طرح درس :
طرح درس روزانه مطالعات اجتماعی هفتم درس ۲- من مسئول هستم 
نام کتاب درسی: مطالعات اجتماعی پایه تحصیلی:هفتم 
 اهداف :
از دانش آموزان در پایان درس انتظار می رود : با معنی مسئولیت و تکالیف فردی و اجتماعی خود آشنایی پیدا کنند و نسبت به رعایت آنها حساس شوند .
حیطه شناختی : ۱- با معنی و مفهوم حقوق متقابل آشنا شوند . ( دانش ) ۲- مسئولیت و مسئول را تعری
تدریس های اجتماعی پایه پنجم در آپارات با تدریس محسن نجفی
فیلم تدریس درس 10 مطالعات پنجم
فیلم تدریس درس 13 مطالعات پنجم
فیلم تدریس درس 14 مطالعات پنجم
فیلم تدریس درس 15 مطالعات پنجم
فیلم تدریس درس 16 مطالعات پنجم
فیلم تدریس درس 17 مطالعات پنجم
ادامه مطلب
دیدار رئیس دانشکده علوم قرآنی مراغه
با مدیرکل اوقاف آذربایجان شرقی
دکتر حمید محمدی راد، رئیس دانشکده علوم قرآنی مراغه، روز چهارشنبه 23 مرداد با حجه الاسلام والمسلمین دکتر حسینی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان شرقی، دیدار کرد.
در این دیدار دکتر محمدی راد ضمن تبریک انتصاب دکتر حسینی به مدیریت اداره کل اوقاف استان و تقدیر از همکاری های مدیرکل قبلی جناب آقای مصائبی با دانشکده علوم قرآنی، گزارشی از برنامه ها و فعالیت های آموزشی، پ
مطالعات تامین آب کشاورزی اراضی ایدنک
خدمات مطالعات مرحله اول و دوم و نقشه برداری تامین آب ایدنک شهرستان لنده در اواخر اسفند سال  1396 از سوی مدیریت آب و خاک و امور فنی مهندسی سازمان جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد  به این مهندسین مشاور ابلاغ گردید.
این پروژه به منظور تامین آب مطمئن توسط پمپاژ و انتقال آب به اراضی روستای ایدنک می باشد.
فهرست گزارشاتی که در روند انجام مطالعات مرحله اول طرح تامین آب ایدنک ارائه خواهد شد به شرح زیر  می باش
پاورپوینت درس 23 کتاب مطالعات اجتماعی پایه هفتم
دانلود پاورپوینت درس 23 کتاب مطالعات اجتماعی پایه هفتم با عنوان عقاید و سبک زندگی مردم در ایران باستان، در 38 اسلاید. در دوره ساسانیان دین زرتشتی دین رسمی ایران بود. اما پیروان دین های دیگر مانند: مسیحی، یهودی، بودایی و مانوی نیز در ایران زندگی می کردند. موبدان زرتشتی با رواج دین های دیگر در ...
مطالعات تامین آب کشاورزی اراضی ایدنک
خدمات مطالعات مرحله اول و دوم و نقشه برداری تامین آب ایدنک شهرستان لنده در اواخر اسفند سال  1396 از سوی مدیریت آب و خاک و امور فنی مهندسی سازمان جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد  به این مهندسین مشاور ابلاغ گردید.
این پروژه به منظور تامین آب مطمئن توسط پمپاژ و انتقال آب به اراضی روستای ایدنک می باشد.
فهرست گزارشاتی که در روند انجام مطالعات مرحله اول طرح تامین آب ایدنک ارائه خواهد شد به شرح زیر  می باش
 مراسم گرامیداشت آغاز سال تحصیلی جدید
با حضور استاد کریمی مراغه ای
مراسم گرامیداشت آغاز سال تحصیلی جدید، همزمان با دانشکده های علوم قرآنی سراسر کشور، با حضور اساتید، کارکنان و دانشجویان در سالن اجتماعات دانشکده علوم قرآنی مراغه برگزار گردید.
در ابتدای این مراسم، دکتر محمدی راد ریاست دانشکده، ضمن عرض خیر مقدم به حضار و میهمانان، بویژه شاعر پر آوازه ایران اسلامی؛ استاد کریمی مراغه ای، آغاز سال تحصیلی جدید را به اساتید، همکاران و دانشجوی
تصویر بالای یاد آور خیلی چیزهاس ... یاد آور اولین روز دانشگاه روز معارفه دانشجوی چیزی که به نظرم چرت ترین روز دانشگاه برای یه بچه دانشگاهی محسوب میشه از این که بچه های ترم بالایی بهت بگن ورود چُس ترم های عزیز به دکه رو خوش آمد میگیم...
لقب های دانشکده فنی حرفه ای  اینا بودن مام میگفتیم میگفتم نَر کرده ، دِکه قم ، دانشگاه سیبلو ها . این دانشکده بیشتر شبیه مدرسه بود تا دانشکده که الان کردنش دانشگاه... 
این دانشکده یاد آور روز های بود که الکی الکی شر
دیدار مدیر بسیج دانشجویی شهرستان
با دکتر محمدی راد
آقای محمدرضا خاکی، مسئول بسیج دانشجویی شهرستان مراغه، صبح امروز، ضمن حضور در دفتر حجت الاسلام والمسلمین دکتر حمید محمدی راد، رئیس دانشکده علوم قرآنی مراغه، با وی دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار، مسئول بسیج دانشجویی شهرستان ضمن تقدیر از حمایتهای ریاست دانشکده از مجموعه بسیج دانشویی دانشکده علوم قرآنی، در خصوص برنامه های مربوطه، بحث و تبادل نظر نمودند.
مامانم پا شده رفته پیش اون مشاور آشناهه اونم مخشو زده که آره بابا این حیفه ادبیات بخونه و این چرت و پرتا.  حالا قراره منم بزور برداره با خودش ببره که یارو مخ منم بزنه-__- زهی خیال باطل ولی
بعد بچه ها خودمم میدونم و مطمئنم قطعا تنها انتخابم قراره ادبیات باشه ولی در عین حال دارم به مطالعات زنان الزهرا هم فکر میکنم هم پر دختره هم مطالعات زنانه دیگه بعد خودم میزنم پس کله ام میگم "کصخل! اینجا ایرانه، نه با دختراش به دردت میخورن نه مطالعات زنانشون. بر
به نام خدا
به وبلاگ پژوهشی مطالعات روسیه که بر روی سیستم وبلاگ‌دهی آرزوبلاگ مدیریت می‌شود خوش آمدید!اینجانب امیدوارم در این وبلاگ بتوانم بخشی از مقالات و مطالب متفرق و پراکنده در موضوع مطالعات روسیه را گردآوری و منتشر کنم و محصول این تلاش مورد استفاده شما مخاطبین گرامی قرار بگیرد.
لطفا با ابراز نظر و ارسال پیشنهادات و انتقادات خود با این وبلاگ همراه باشید.
دانلود پاورپوینت مطالعات هتل اقامتی
اهداف در طراحی طبقات اتاق‌های خواب 1- نورگیری 2- جهت باد 3- دیدن احتمالی اتاق‌های مهمان 4- محل استقرار ساختمان به نحوی که از خیابان دیده شود. 5- جلوه نسبی ظاهر بنا و هزینه‌ی ساختمانی انواع ترکیب‌های مختلف برای اتاق‌های خواب ملاحظات در طراحی طبقات 1- طرح باید طوری سازماندهی شود که اتاق‌های مهمان حداقل 70 درصد از زیربنای ناخالص طبقات را اشغال کند. 2- آسانسورها و ...
دریافت فایل
الان یه چیزی به ذهنم رسید گفتم بیام اینجا بنویسم اونم این که ما تو دانشگاه سر کلاسای کارگاهی اهنگای سنتی و قدیمی و فاخر و اینا گوش میدادیم مثل چارتار و بیکلام های خوب و علی زند وکیلی و ... اما الان کارمون به اهنگ های بندری و پاپ های بیخود کشیده شده حتی من به گوش خودم شنیدم که ترم پایینیامون رپ های بی مفهوم و خز گوش میکنن :ا
+: به کجا چنین شتابان ؟ بعد میگن بچه های دبستانی و دبیرستانی چرا ساسی مانکن گوش میدن :ا داداااششش ؟ دانشکده هنرش اینه ، معلوم
استقبال از بهار
در دانشکده علوم قرآنی مراغه
همزمان با فرارسیدن بهار و شمیم نو شدن طبیعت، داشجویان دانشکده علوم قرآنی مراغه با تزئین و سفره آرایی به استقبال نوروز رفتند.
نوروز علاوه بر آنکه نویدبخش بهار طبیعت است؛ پیام‌آور بهار هنر و هنرمندان نیز هست، بهاری که با شور و نشاط مردم و هنرمندانی که آثارشان زینت‌بخش دیدگان می‌شود.
 آخرین جلسه شورای اداری 
سال 1397 برگزار گردید
آخرین جلسه شورای اداری دانشکده علوم قرآنی مراغه در سال 1397 ، روز چهارشنبه بیست و دوم اسفند ماه در سالن جلسات این دانشکده برگزار گردید.
در ابتدای این جلسه، دکتر محمّدی راد رئیس دانشکده علوم قرآنی مراغه ضمن بیان حدیث شریف: (الْغَضَبُ عَلى مَنْ لا تَمْلِکُ عَجْزٌ، وَعَلى مَنْ تَمْلِکُ لُؤْمٌ) از امام هادی(ع) در باب غضب و کظم غیظ، نکاتی اخلاقی دراین خصوص بیان نمود. 
ادامه مطلب
 کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد
و تبیین مضرات ناشی از مصرف مواد افیون
با توجه به ضرورت بالا بردن سطح آگاهی دانشجویان در مورد پیشگیری از اعتیاد و تبیین تبعات و مضرات ناشی از مصرف مواد افیونی، کارگاه آموزشی با حضور جناب سرهنگ شاهوردی، رئیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان مراغه، در دانشکده علوم قرآنی مراغه برگزار گردید.
مشروح مطالب مطروحه در این کارگاه آموزشی:
ادامه مطلب
 درخشش دانشکده علوم قرآنی مراغه
در مسابقات حفظ غیر حضوری قرآن کریم
منتخبین مسابقه حفظ غیر حضوری قرآن کریم در دانشکده­ های علوم قرآنی، توسط معاونت فرهنگی دانشگاه اعلام شد.
این مسابقه در دوبخش کتبی و شفاهی برگزار و از تعداد 454 نفر متقاضی شرکت در  مسابقه، تعداد 187 نفر در آزمون کتبی حد نصاب لازم را کسب و جهت شرکت در آزمون شفاهی به دانشکده های علوم قرآنی معرفی شدند. پس از برگزاری دو آزمون مذکور تعداد 101 نفر به عنوان منتخب این مسابقه برگزیده شدند.
گرامیداشت 12 بهمن
دوازدهم بهمن، آغاز دهه فجر و سالروز بازگشت رهبر کبیر انقلاب اسلامی به میهن، با حضور اساتید و کارمندان در دانشکده علوم قرآنی مراغه، گرامی داشته شد. در این جلسه، پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید، دکتر محمدی راد رئیس دانشکده، ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و امام راحل(قدس سره)، با استناد به آیه شریفه " و لقد ارسلنا موسی بآیاتنا ان اخرج قومک من الظلمات الی
حدود ۱۴ ماه پیش در اوج درگیری هایم با سید مسعود حسینی رئیس دانشکده‌مان سر خواسته های غیر قانونی اش از انجمن علمی (که من دبیر آن بودم) علاوه بر یکی دو پست ناشی از انزجار در وبلاگم، در بیوی تلگرام هم نوشتم « نمی داند طول مدت دانشجویی من قطعا از ریاست او بیشتر خواهد بود... ». با اینکه طبق تجربه این را نوشته بودم ولی هیچ قرینه ای مبنی بر تحقق این گزاره نبود. آن روز من دانشجو بودم و او رئیس دانشکده. امروز اول اردی‌بهشت ماه ۹۸، نیمه شعبان ۱۴۴۰، من هنوز
اولش صدای آروم فرزانه بود که اومد تو کلاس و گفت آرش و پونه هم تو اون هواپیما بودن.
بعد لیست ایسنا بود که به امید "پیدا نکردنِ" این دو تا اسم و اسم‌های آشنای دیگه گشتم و همین که می‌خواستم به فرزانه بگم خبری ازشون نیست و خیالش راحت باشه، تو صفحه‌ی آخر، اسم‌هاشون به چشمم خورد.
بعد اسم اونا، همراه ۱۲ تا اسم دیگه بود که کانال دانشگاه اعلام کرد.
بعد دیدن استوری بچه‌های دانشکده بود و همون اسامی که هی تو استوری‌ها تکرار می‌شد.
بعد زمزمه‌های آدم‌ها
سوالات درس یازدهم مطالعات اجتماعی هشتم 
سوالات متن مطالعات اجتماعی هشتم

1-چه زمانی را میتوان پایان دوره ی ایران باستان دانست؟
از زمان  ورود اعراب مسلمان به کشور ما و فروپاشی حکومت ساسانی

2-همزمان با ظهور اسلام در عربستان چه کسی بر ایران حکومت می کرد واوضاع ایران چگونه بود؟
خسرو پرویز بر ایران، حکومت می کرد. او دعوت پیامبر (ص) را برایقبول اسلام نپذیرفت. وقتی خسروپرویز به دست 
پسر خود به قتلرسید، رقابت و دش
یادواره شهدای کارمند مراغه
( طلایه‌داران خدمت )
به مناسبت گرامیداشت هفته دولت یادواره شهدای کارمند بانام طلایه‌داران خدمت با حضور خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، مردم و مسئولین، فرمانده هان نظامی شهرستان و جمعی از کارکنان دانشکده علوم قرآنی مراغه، 6 شهریور 1398 در تالار عبدالقادر مراغه برگزار شد. حجت‌الاسلام عبدالرحیم سرایی نماینده محترم ولی‌فقیه در سپاه شهدا آذربایجان غربی با گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت:
ادامه
گام پانزدهم
آیا میدانید سابقه تاسیس دانشکده های مهندسی صنایع در ایران و جهان به چه تاریخی باز میگردد؟
با توسعه کاربرد مدیریت علمی در نتیجه تلاش افرادی چون تیلور و گانت ، با آغاز قرن بیستم تحولی در کارخانه ها به وجود آمد و کارایی و بهره وری آنها به چندین برابر افزایش یافت ؛ اما هنوز هم هیچ دانشکده ای تحت نام دانشکده مهندسی صنایع وجود نداشت تا آنکه در دهه 1920 چندین دانشگاه در آمریکا رشته مهندسی صنایع را دایر نمودند و اولین درجه دکترای مهندسی ص
این پسرهایی که توی فصول گرما با یک لا تیشرت نیم وجبی و شلوار تنگ می آیند دانشکده، خیلی روی اعصابند. نمی‌دانم چه طور رویشان می‌شود جلوی دختر ها این طور راه بروند. من که با این چشم ها زیاد نمیبینم؛ ولی تا همان حد که بعضا نگاهم می افتد، حالم به هم می‌خورد. نمی‌دانم چرا دانشکده را با مجلس مردانه اشتباه گرفته اند! لابد ما هم که می‌خواهیم تردد کنیم، باید یک یاالله بگوییم تا خودشان را جمع کنند! شایسته است کم کم حراست فوکوسش را روی پسرها ببرد! بحث ای
 نشست صمیمی و جلسه
پرسش و پاسخ با دانشجویان
نشست صمیمی و جلسه پرسش و پاسخ دانشجویی، با حضور دکتر حمید محمدی راد، رئیس دانشکده علوم قرآنی مراغه، روز یکشنبه بیست و دوم اردیبهشت ماه در سالن اجتماعات دانشکده علوم قرآنی مراغه برگزار گردید.
در این نشست که معاونین توسعه مدیریت و منابع و آموزش و پژوهش دانشکده، همچنین مدیر گروه آموزشی نیز حضور داشتند، به سوالات دانشجویان در زمینه های مختلف علمی، آموزشی، فرهنگی و رفاهی، پاسخ داده شد.
(تصاویر این خ
پاورپوینت درس بیست و چهارم مطالعات اجتماعی پایه هفتم: دانش و هنر در ایران باستان فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: pptتعداد صفحات: 31حجم فایل: 9849قیمت: 10000 تومانبخشی از متن:نوع فایل: power pointفرمت فایل: ppt and pptxقابل ویرایش 31 اسلایداین پاورپوینت آموزشی، جذاب، قابل ویرایش، کاملا منطبق با کتب درسی و با تعداد اسلاید ذکر شده تهیه و تنظیم شده است.با بکارگیری نمودار ها ، تصاویر جالب و جذاب و دسته بندی مطالب سعی شده یادگیری مطالب را برای دانش آموزان عز
فرمت PDF + لینک دانلود مستقیم قرار گرفت
نام درس : مطالعات اجتماعی | موضوع : سوالات متن | نویسنده : نمره برتر
منتشر شده در نمره برتر | پایه و رشته : پایه هشتم

سوالات متن مطالعات هشتم : امروز هم قصد داریم تا سوالات فصل به فصل مطالعات اجتماعی هشتم را به صورت کامل قرار دهیم . درس مطالعات اجتماعی یکی از کاربردی ترین درس ها درس بین کتاب های پایه هشتم میباشد. در این موضوع ما برای شما مجم
 برگزاری ضیافت افطار
ویژه خانواده کارکنان و اساتید
همزمان با ایام ماه مبارک رمضان، ضیافت افطاری با حضور خانواده کارکنان و اساتید هیات علمی، برگزار گردید.
دکتر محمدی راد، رئیس دانشکده علوم قرآنی مراغه پس از صرف افطاری و برگزاری نماز جماعت مغرب و عشاء، ضمن عرض خیر مقدم و تبریک حلول ماه مبارک رمضان و تمسک به آیه شریفه: (یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنُوا کُتِبَ عَلَیْکُمُ الصِّیامُ کَما کُتِبَ عَلَی الَّذینَ مِنْ قَبْلِکُمْ لَعَلَّکُمْ تَتَّقُ
  کارگاه آموزشی 
روشهای حفظ بهداشت روانی
با عنایت به اهمیت سلامت روحی جوانان و افزایش سطح آگاهی دانشجویان در خصوص بهداشت روانی، کارگاه آموزشی روشهای حفظ بهداشت روانی، روز شنبه هفتم اردیبهشت ماه، توسط مشاور دانشکده: استاد توکلی، در سالن کنفرانس دانشکده علوم قرآنی مراغه برگزار گردید.
ادامه مطلب
سوالات درس 14 مطالعات هشتم
مطالعات اجتماعی هشتم درس چهاردهم

درس   14                                                              

1-چرا ازمیان سه سلسله ترک تبار ، سلجوقیان مهم تر بودند؟
الف - تأثیردر تحولات ایران و سایر سرزمین های اسلامی
 ب - وسعت قلمرو
 ج) گسترش علم ودانش هنر ومعماری
2-تشکیلات اداری و حکومتی سلجوقیان برگرفته از کدام سلسله ها بود؟
برگرفته از سامانیان و غزنویان   - البته تشکیلات آن دوره ها نیز برگرفته از نظام اداری و حکومتی ایران باس
فعالیت صفحه ۸۷ درس ۱۶ مطالعات اجتماعی پنجم
فعالیت صفحه ۸۷ درس ۱۶ مطالعات اجتماعی پنجم
جواب فعالیت صفحه ۸۷ درس ۱۶ مطالعات اجتماعی پنجم
 ۱- دو مسجد مهم مسلمانان جهان را نام ببرید.
پاسخ:
مسجدالحرام
مسجدالنبی(ص)
۳-چند ویژگی اخلاقی پیامبر (ص) را بیان کنید.
پاسخ:
پیامبر همانند مردم ساده زندگی میکرد، لباس های بسیار ساده ای میپوشید،هرگز خودرا برتر از دیگران نمیدانست.
درخشش دانشکده مراغه 
در بیست و چهارمین المپیاد علمی کشور
دانشجویان دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم با کسب حدود 25 درصد از رتبه های رشته الهیات و معارف بیست و چهارمین المپیاد علمی دانشجویی کشور افتخاری دیگر را برای این دانشگاه کسب کردند.
میلاد شریفی، دانشجوی مقطع کارشناسی از دانشکده علوم قرآنی مراغه در این دوره از المپیاد، موفق به کسب رتبه پنجم گردید.
ادامه مطلب
درخشش دانشکده مراغه 
در بیست و چهارمین المپیاد علمی کشور
دانشجویان دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم با کسب حدود 25 درصد از رتبه های رشته الهیات و معارف بیست و چهارمین المپیاد علمی دانشجویی کشور افتخاری دیگر را برای این دانشگاه کسب کردند.
میلاد شریفی، دانشجوی مقطع کارشناسی از دانشکده علوم قرآنی مراغه در این دوره از المپیاد، موفق به کسب رتبه پنجم گردید.
ادامه مطلب
دسترسی دانشجو یان و دانشمندان به بایگانی تخصصی و نو مقاله انگلیسی همواره یک کدام از مساله در روش انجام پروژه ها و پایان نامه های تحصیلی بوده است . بخش اعظمی از ناشران مقاله‌ها قابلیت دسترسی به نوشته بدون نقص مقاله را فقط در عوض اخذ مبالغ بالا قابلیت و امکان پذیر می نمایند و دانشکده ها هم به طور معمول توانا به خرید کل بایگانی مقاله های ما یحتاج دانشجو ها نیستند . تارنما ایران پیپر  رویه حلی جامع و بی آلایش برای اختلال دانلود مقاله است . شما می
در این پست از سایت غنی فایل تحقیق و پایان نامه  بررسی آسیبهای ورزشی وعلل اصلی این آسیبها در دانشجویان دانشکده فنی امام خمینی (ره) ودانشگاه آزاد(سما) سبزوار در درس تربیت بدنی را برای شما قرارداده ایم.
تحقیق بررسی آسیبهای ورزشی وعلل اصلی این آسیبها در دانشجویان دانشکده فنی امام خمینی (ره) ودانشگاه آزاد(سما) سبزوار در درس تربیت بدنی در قالب فایل ورد و قابل ویرایش آماده خرید و دانلود می باشد. در ادامه توضیحات تکمیلی را مشاهده می کنید.
شماره پست: ۲
جلسه شورای فرهنگی
دانشکده علوم قرآنی مراغه
جلسه شورای فرهنگی با حضور دکتر محمدی راد و اعضاء شورا، روز چهارشنبه29 آبان ماه در دفتر ریاست دانشکده برگزار گردید.
در این جلسه پیرامون برنامه های فرهنگی، بحث و تبادل نظر گردید. حضور به موقع دانشجویان در نمازهای جماعت دانشکده، حضور امام جماعت در خوابگاههای دانشجویی، برنامه های هفته بسیج، برگزاری نشست سیاسی بصیرتی و برگزاری کرسی آزاد اندیشی از اهم مباحث این جلسه بود.

سوالات متن مطالعات هشتم : امروز هم قصد داریم تا سوالات فصل به فصل مطالعات اجتماعی هشتم را به صورت کامل قرار دهیم . درس مطالعات اجتماعی یکی از کاربردی ترین درس ها درس بین کتاب های پایه هشتم میباشد. در این موضوع ما برای شما مجم

زیارت و غبارروبی مزار شهدا
و دیدار از گنجینه شهدای  مراغه
در آستانه بیست و دوم اسفندماه (روز بزرگداشت شهدا) و گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و رزمندگان دفاع مقدس، جمعی از دانشجویان با همراهی مسئولین دانشکده از گنجینه آثار شهدای شهرستان مراغه دیدار کردند، در این برنامه دانشجویان از قسمت های مختلف گنجینه، مشتمل بر وصایا، دست نوشته ها، تصاویر و آثار مختلف شهدای گرانقدر این شهر می باشد بازدید نموده و با این مکان مقدس آشنا شدند.
ادامه مطلب
 مسابقه «بیانیه گام دوم انقلاب»
در راستای تبیین و بازگو نمودن «بیانیه گام دوم انقلاب»، آزمون کتبی از متن بیانیه مقام معظم رهبریمدظله العالی، به صورت همزمان با دانشکده های علوم قرآنی ساسر کشور، ساعت 10 صبح روز دوشنبه؛ سی ام اردیبهشت‌ماه، در دانشکده علوم قرآنی مراغه برگزار گردید.
(تصاویر این خبر در سایت ایحاء)
یادم میاد پارسال همین روزا بود داشتم میرفتم تهران تابلو دانشکده م رو توی مسیر دیدم ارزوکردم  میشه سال دیگه من دانشجو همین رشته همین شهر باشم
گذشت تا امسال
دقیقا همون روز  داشتم میرفتم اصفهان تابلو دانشکده مون رو توی مسیر دیدم حالا من دانشجو همون رشته همون شهر بودم راستش رو بخوای به اسونی نرسیدم ولی بالاخره رسیدم 
الان هم نمی دونم چی قرار سر و من ارزوهام وایندم بیاد ولی فقط میخوام صبورباشم ومنتظر .خدارو چه دیدی شاید شد...
فعالیت صفحه ۷۰ درس ۱۳ مطالعات اجتماعی پنجم
فعالیت صفحه ۷۰ درس ۱۳ مطالعات اجتماعی پنجم
جواب فعالیت صفحه ۷۰ درس ۱۳ مطالعات اجتماعی پنجم
۸- کشور ایران را روی کره پیدا کنید و بگوئید در نمیکره شمالی قرار دارد یا نیمکره جنوبی؟ در نیمکره شرقی است یا نیمکره غربی ؟ چونه پی بردید ؟
پاسخ:ایران با توجه به خط استوا در نیمکره شمالی و با توجه به نصف النهار مبدا در نیمکره شرقی است.

کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد
و تبیین مضرات ناشی از مصرف مواد افیون
با توجه به ضرورت بالا بردن سطح آگاهی دانشجویان در مورد پیشگیری از اعتیاد و تبیین تبعات و مضرات ناشی از مصرف مواد افیونی، کارگاه آموزشی با حضور جناب سرهنگ شاهوردی، رئیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان مراغه، در دانشکده علوم قرآنی مراغه برگزار شد.وی با بیان این که علل گرایش به اعتیاد را می توان در سه قلمرو فردی، خانوادگی و اجتماعی مطرح کرد، گفت: مشکلات روانی، کنجکاوی، ضعف ار
اعلام انزجار مردم شهرستان مراغه
از جنایت تروریستی امریکا
رئیس دانشکده علوم قرآنی مراغه و امام جمعه موقت با بیان اینکه ادعا و ظاهرسازی های آمریکا با ترور سردار سلیمانی باطل شد، خاطرنشان کرد: امریکا امروز دشمنی خود را آشکارا اعلام کرد و اگر تا به امروز ادعای خیرخواهی مردم ایران را داشت، آشکار ساخت که این ادعا دروغی بزرگ است.
ادامه مطلب
فعالیت صفحه ۸۴ درس ۱۵ مطالعات اجتماعی پنجم
فعالیت صفحه ۸۴ درس ۱۵ مطالعات اجتماعی پنجم
جواب فعالیت صفحه ۸۴ درس ۱۵ مطالعات اجتماعی پنجم
 ۴- چرا کافران از گسترش دین اسلام احساس خطر میکردند؟
پاسخ:چون آنان نمیخواستند بت پرستی از بین برود و مردم بتها را بشکنند.
۵- پیامبر (ص) در برابر آزار و اذیت کافران چگونه رفتاد میکرد ؟
پاسخ:پیامبر با آنها خوش برخورد بود و آنهارا به دین اسلام دعوت میکرد.
شهرى که در گوشه اى از آن خانه دارم، در حاشیه ى پایتخت است؛ شلوغ ترین شهر حاشیه اىِ پایتخت.
پایتخت را در نقشه ببین . در این دوره از زمان ، تهران پایتخت است. پایتختى کوچک پرامکانات شلوغ آلوده؛ آلوده به همه چیز.
در پایتخت سالها خاطره دارم. دانشگاهم آنجا بود ؛ شش سال تمام. دانشگاه تهران در مرکز شهر و شلوغى شهر. خیابانى پر از ماشین و آلودگى و کتاب. تمام کتابفروش ها را در این خیابان افقى بکار ، تاکسى هاى زرد را پراکنده کن در خیابان ، دانشگاه تهران را نی
 برگزاری پنج جلسه
دفاعیّه پایان نامه
طبق اعلام امور پژوهشی دانشکده، جلسات دفاع پایان نامه (5جلسه) مقطع کارشناسی ارشد، رشته علوم قرآن مجید، از روز شنبه، ششم مهرماه تا روز چهارشنبه دهم مهرماه در سالن جلسات دانشکده علـوم قرآنی مراغه برگزار گردید.
 موضوع پایان نامه ها و زمانبندی جلسات:
ادامه مطلب
مراسم 16 آذر (روز دانشجو) 
و جشن فارغ التحصیلی 
به مناسبت شانزدهم آذرماه، روز دانشجو و فارغ التحصیل شدن دانشجویان ورودی سال ۹۵، مراسم باشکوهی در دانشکده علوم قرآنی مراغه برگزار گردید.این مراسم با سخنرانی دکتر محمد سبحانی عضو هیأت علمی و مدیر گروه دانشکده و حضور پرشور اساتید، کارکنان، دانشجویان و خانواده های محترم ایشان، روز یکشنبه هفدهم آذرماه در سالن اجتماعات دانشکده برگزار شد.پخش کلیپ، اجرای نمایش، قرائت شعر و دلنوشته و اهدای هدایا و ج
راهپیمایی باشکوه مردم مراغه
در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
جمعی از اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشکده علوم قرآنی مراغه نیز همصدا با مردم همیشه در صحنه شهرستان، همزمان با سراسر کشور، پس از اقامه نماز جمعه در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با شرکت در راهپیمایی، وحدت و همدلی خود را با سپاه به نمایش گذاشتند.
ادامه مطلب
تحلیل محتوای کتاب مطالعات اجتماعی ششم ابتدایی از منظر فعال و غیرفعال بودن بر اساس روش ویلیام رومی راقرار دادهیم. تحلیل محتوای کتاب مطالعات اجتماعی ششم ابتدایی از منظر فعال و غیرفعال بودن بر اساس روش ویلیام رومی در قالب فایل ورد و قابل ویرایش آماده خرید و دانلود می باشد. این تحلیل محتوا مطالعات در همایشی ملی نیز به چاپ رسیده است.
لینک خرید
ادامه مطلب
جشن میلاد حضرت زهرا سلام الله علیها
مراسم جشن میلاد حضرت فاطمه (ع) همزمان با جشن چهل ویکم سال پیروزی انقلاب اسلامی، روز یکشنبه ۲۷ بهمن ماه با حضور ریاست دانشکده، اساتید، دانشجویان و کارمندان، برگزار شد.در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمدمهدی شمسی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه مراغه، ضمن تبریک و تهنیت به مناسبت ایام الله دهه فجر و میلاد حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها به تشریح بیانات
زیارت و غبارروبی مزار شهدا
و دیدار از گنجینه شهدای شهرستان مراغه
به مناسبت هفته بسیج، در راستای گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گرانقدر، دانشجویان دانشکده از گنجینه آثار شهدای شهرستان مراغه، که مشتمل بر وصایا، دست نوشته ها، تصاویر و آثار مختلف شهدای عزیز دیدار کردند.
زیارت مزار مطهر شهدا و یادمان شهدای گمنام مراغه، از دیگر برنامه های این مراسم معنوی بود. (تصاویر این مراسم)
دانشگاه خاور نزدیک یک موسسه آموزش عالی با امکانات آموزشی سطح بالا و کادر آموزشی صالح است که با تأیید شورای وزیران در سال 1988 تحت تصویب شورای ملی آموزش و پرورش به شماره 17/1986 وزارت معارف ملی TRNC در نیکوزیا تأسیس شده است. دانشگاه خاور نزدیک ، انجمن  دانشگاه های اروپا (EUA) ، انجمن دانشگاه جهانی یونسکو (IAU) ، فدراسیون جهانی اسلامی دانشگاه ها (FUIW) انجمن بین المللی آموزش مهندسی مهندسی (IGIP) ، سیستم اعتباربخشی پزشکی معتبر بین المللی (JCI) و این عضو کامل 118 سا
سلام
هفته پیش استادم ایمیل زد که داداش در چه وضعی؟ اگر نمیرسی به من بگو که کارای دیفرت رو انجام بدم. منم که دیدم نه مثل اینکه واقعاً خبری نیست، ایمیل زدم که وضعیت ویزام مشخص نشده و دیگه نمیرسم. ایشون هم نامه به دانشکده زدند که ما خواهان دیفر هستیم، بعد به منم ایمیل زد که تو هم ایمیل درخواست بده. منم ایمیل زدم به دانشکده که به خاطر نرسیدن ویزا تقاضای دیفر دارم. خلاصه دیروز دانشکده ایمیل تأیید رئیس دانشکده رو زد و منتظر نامه ادمیشن جدیدم. این نام
شهرى که در گوشه اى از آن خانه دارم، در حاشیه ى پایتخت است؛ شلوغ ترین شهر حاشیه اىِ پایتخت.
پایتخت را در نقشه ببین . در این دوره از زمان ، تهران پایتخت است. پایتختى کوچک پرامکانات شلوغ آلوده؛ آلوده به همه چیز.
در پایتخت سالها خاطره دارم. دانشگاهم آنجا بود ؛ شش سال تمام. دانشگاه تهران در مرکز شهر و شلوغى شهر. خیابانى پر از ماشین و آلودگى و کتاب. تمام کتابفروش ها را در این خیابان افقى بکار ، تاکسى هاى زرد را پراکنده کن در خیابان ، دانشگاه تهران را نی
فعالیت صفحه ۸۳ درس ۱۵ مطالعات اجتماعی پنجم
فعالیت صفحه ۸۳ درس ۱۵ مطالعات اجتماعی پنجم
جواب فعالیت صفحه ۸۳ درس ۱۵ مطالعات اجتماعی پنجم
۱- با توجه به نقشه شماره یک دریاهای اطراف شبه جزیره عربستان را نام ببرید
پاسخ:
اقیانوس هند
دریای سرخ
دریای عمان
۲- با توجه به توضیحات پدر سارا بگویید عربستان چه نوع آب و هوایی دارد
پاسخ:گرم و خشک
مراسم گرامیداشت 9 دی
با حضور پرشور مردم مراغه  
مراسم گرامیداشت روز بصیرت و میثاق امت با ولایت با حضور دکتر محمدی راد و جمعی از کارکنان دانشکده علوم قرآنی مراغه همصدا با امت همیشه در صحنه شهرستان در مسجد جامع مراغه برگزار گردید . 
حماسه 9 دی ، نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابرتمام دنیای آنها خواهند ایست
رییس دانشکده علوم قرآنی مراغه
در مراسم غبار روبی مزار شهدا
رییس دانشکده علوم قرآنی مراغه گفت: نقد غیرمنصفانه از دولت‌ها غیرقابل قبول بوده و زمینه ساز ایجاد شکاف، یاس و ناامیدی در جامعه است. 
حجت الاسلام حمید محمدی راد روز پنج‌شنبه در مراسم غبار روبی و عطرافشانی مزار شهدا به مناسبت دهه بصیرت اظهار داشت: نقد از دولت همراه با خشونت، وارد کردن خسارت و هزینه قابل قبول نیست و به فرموده رهبر انقلاب اسلامی بدگویی از سران قوا موجب ضربه و ضرر به کل
فعالیت صفحه ۷۱ درس ۱۳ مطالعات اجتماعی پنجم
فعالیت صفحه ۷۱ درس ۱۳ مطالعات اجتماعی پنجم
جواب فعالیت صفحه ۷۱ درس ۱۳ مطالعات اجتماعی پنجم
 محل دقیق هتل، مسجد و راه آهن را بنویسید
پاسخ:
هتل (د ۴)
مسجد (ج ا)
راه آهن (الف ۱)
حالا بگویید هر یک از موارد زیر نشان دهنده چه مکانی است.
پاسخ:
د ۲ (آتش نشانی)
ج ۵ (مدرسه)
ب ج (فروشگاه)
تمدید فراخوان ارسال مقالات
بیانیه گام دوم انقلاب 
مهلت ارسال مقالات با موضوع تبیین و بازگو نمودن بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری به معاونت فرهنگی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم تا ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۸ تمدید شد.
دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشکده های علوم قرآنی می توانند مقالات خود با موضوعات تبیین مبانی قرآنی بیانیه، فرهنگ سازی و گفتمان سازی آموزه های بیانیه برای تحقق تمدن اسلامی و وظایف دانشجوی قرآنی در تحقق منویات رهبری را تا پایا
 مسابقه بزرگ
گام دوّم انقلاب اسلامی
معاونت فرهنگی دانشگاه علوم و معارق قرآن کریم برگزار می کند: مسابقه بزرگ گام دوّم انقلاب.
در راستای تبیین بیانیه رهبر فرزانه انقلاب در خصوص دستاوردهای چهار دهه از انقلاب اسلامی، برای «ایجاد تمدن نوین اسلامی و آمادگی برای ظهور حضرت ولی‌عصر ارواحنا فداه» مسابقه بزرگ گام دوّم انقلاب در رشته های: مقاله، فیلم کوتاه، تولید آثار هنری، تولید محتوای مجازی و ... برگزار می گردد.
ادامه مطلب
سوالات درس دوم مطالعات هشتم 
درس دوم: تعاون
2)
نکته: تعاون تنها به خانه و مدرسه و محله محدود نمی شود.
 1 -انفاق چیست؟ افراد از طریق بخشش مال، علم، توانایی ها و وقت خود به کسانی که نیازمند هستند،
یاری می رسانند، به این بخشش انفاق می گویند. 
2 -افراد نیکوکار و موسسات خیریه چه نقشی در همیاری اجتماعی دارند؟ گاهی افراد نیکوکار در قالب
سازمان های مردم نهاد و موسسات خیریه به یاری نیازمندان یا حل برخی از مشکالت جامعه می
پردازند. 
ادامه مطلب
مراسم 16 آذر (روز دانشجو) 
و جشن فارغ التحصیلی 
به مناسبت شانزدهم آذرماه، روز دانشجو و فارغ التحصیل شدن دانشجویان ورودی سال ۹۵، مراسم باشکوهی در دانشکده علوم قرآنی مراغه برگزار گردید.این مراسم با سخنرانی دکتر محمد سبحانی عضو هیأت علمی و مدیر گروه دانشکده و حضور پرشور اساتید، کارکنان، دانشجویان و خانواده های محترم ایشان، روز یکشنبه هفدهم آذرماه در سالن اجتماعات دانشکده برگزار شد.پخش کلیپ، اجرای نمایش، قرائت شعر و دلنوشته و اهدای هدایا و ج
سلام دوستان
اول عذر می خوام بابت این نبودن
ولی باید بگم الانم دوباره می رم تا دوهفته ی دیگه یه امتحان مهم و سخت دارم اخه
اومدم یه سری بزنم بهتون که اونم واقعه ی امروز باعثش شد
عذر خواهی می کنم بابت نیمه رها کردن رمان که ۱۵ قسمتی ازش باقی مونده فکر کنم که برگشتم می گذارم
در ضمن بعدشم یه رمان دیگه رو می گذارم که ایده اش هست اما هنوز نوشتنش رو چندان کلید نزدم

اما واقعه:
 تو حیاط دانشکده قدم می زدم و درس می خوندم که دوستام اومدن و رسیدیم به هم کلی ا
مجله پژوهش و مطالعات علوم اسلامی
مجله پژوهش و مطالعات علوم اسلامی با مجوز پروانه انتشار رسمی به شماره 82304 مورخ 1397/04/11 از وزارت متبوع منتشر می شود. این مجله با همکاری علمی اساتید برجسته دانشگاه‌های کشور به انتشار مقالات علمی در زمینه پژوهش در رشته های مختلف علوم انسانی )تمام گرایش ها(، علوم اسلامی و مطالعات میان رشته ای می پردازد. هدف این مجله، توسعه و تعمیق نگرش‌ها و پژوهش‌های مرتبط با محورهای مجله و ارائه و اشاعه آنها به مخاطبان است. از ای
فعالیت صفحه ۶۸ درس ۱۳ مطالعات اجتماعی پنجم
فعالیت صفحه ۶۸ درس ۱۳ مطالعات اجتماعی پنجم
جواب فعالیت صفحه ۶۸ درس ۱۳ مطالعات اجتماعی پنجم
۴- شما تاکنون چندبار به دور خورشید چرخیده اید ؟ این نکته را چونه میفهمید ؟
پاسخ:یک دور چرخیدن به دور خورشید ۳۶۵ روز معادل یکسال است .پس ۳۶۵ روز رو در سنمون ضرب میکنیم.
۵- نتیجه حرکتی چرخشی زمین چیست ؟
پاسخ:پدید آمدن شب و روز است
 ۶- نتیجه حرکت انتقالی زمین چیست ؟
پاسخ:پدید آمدن فصول است.
 در این لیست برای شما قصد داریم تا گام به گام هشتم را به صورت رایگان به شما معرفی کنیم 
جواب فعالیت های ریاضی هشتم  
در این قسمت گام به گام ریاضی هشتم را برای شما قرار داده ایم . در گام به گام ریاضی هشتم جواب تمام فعالیت ها و پرسش های درسی داده شده است.
همچنین شما میتوانید جواب فعالیت های ریاضی هشتم را به صورت رایگان و PDF دریافت نمایید
جواب فعالیت های علوم هشتم 
 مطلب دیگری که میخواهیم به آن بپردازیم مربوط به درس علوم میباشد . شما در این لینک می
پشت دانشکده یه مغازه لوازم تحریری و کپی و پرینت هست که هرکس تا الان یک بار گذرش به دانشکده افتاده باشه میشناسدش ، امروز رفتم که جزوه آز باکتری رو بگیرم نگار و دار و دسته اش که ورودی ۹۶ ان اونجا بودن داشتن جزوه ها رو بالا پایین میکردن جزوه باکتری رو گرفتم بعدش گفتم بهشون شما واسه تئوری باکتری چی میخونین ؟ که نگار با یه من من و حالت خاصی گفت ام چیزه بچه ها جزوه نوشتن گفتم آهاان خودتون نوشتین ؟ گفت آره گفتم باشه هیچی پس در حالی که خیلی عصبانی و نار
پاور پوینت عربی هفتم درس های 1 تا 7    
پاور پوینت عربی هفتم درس های 1 تا 7
پاور پوینت عربی هفتم درس های 1 تا 7 در 52 اسلاید اماده جهت ویرایش و ارائه ...دریافت فایل
پاور پوینت عربی هفتم درس های 1 تا 7 - قطره https://www.ghatreh.com › news › پاور-پوینت-عربی-هفتم-درس-های ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - پاور پوینت عربی هفتم درس های 1 تا 7 پاور پوینت عربی هفتم درس های 1 تا 7 در 52 اسلاید اماده جهت ویرایش و ارائه chr(8230) دریافت ... پاورپوینت درس 7 مطالعات اجتماعی هفتم | تولید و توزیع | گاما https://ga
 پذیرش مقاله دکتر محمدی راد در هشتمین
همایش علمی پژوهشی علوم تربیتی و روانشناسی، آسیب های اجتماعی و فرهنگی ایران
مقاله دکتر حمید محمدی راد، رئیس دانشکده علوم قرآنی مراغه، در هشتمین همایش علمی پژوهشی علوم تربیتی و روانشناسی، آسیب های اجتماعی و فرهنگی ایران پذیرفته شد. این مقاله با عنوان «روش شناسی تربیت علوی»، به این همایش ارائه شده است.
ادامه مطلب
باور عمومی بر این است که هنگام نشستن روی صندلی باید کمر را کاملاً راست نگه داشت، اما مطالعات اخیر نشان می دهند که این باور کاملاً اشتباه است. برای مدت طولانی این باور عمومی وجود داشت که اگر شخصی کمر خود را در حالت نشسته خم کند، میزان فشاری که به ستون فقرات وارد می شود به این بخش از بدن او آسیب خواهد رساند.
اما فیزیوتراپیست های بیمارستان نورث تیز با انجام مطالعات گسترده به این نتیجه رسیدند نشستن در حالتی که پشت کمی خم باشد برای کسانی که در پایی
سوالات مطالعات هشتم درس نهم
درس نهم: ظهور اسالم در شبه جزیره عربستان 
1 -اسالم چگونه ظهور کرد؟ اسالم در شبه جزیره عربستان و در میان مردمی که در جهالت و نادانی
به سر می بردند، ظهور کرد.
نکته: شبه جزیره عربستان که جزیره العرب نیز نامیده می شود در جنوب غربی آسیا واقع شده
است 
2 -حجاز در کجا قرار دارد؟ حجاز از جمله مناطق کوهستانی واقع در غرب جزیرتالعرب است. 
ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها