نتایج جستجو برای عبارت :

جلسه چهارم ثروت یک استاد عباسمنش

جلسه چهارم ثروت یک استاد عباسمنش

این دوره شما را تبدیل به بهترین مربی درباره “نحوه رسیدن به استقلال مالی” می نماید زیرا به شما راه شناسایی باورهای محدود کننده و چگونگی تغییر آنها را می آموزد. زیرا به شما نحوه کنترل ورودی های ذهن را می آموزد تا بدین وسیله، باورهای قدرتمند کننده ای بسازید.
به خاطر استفاده از آموزش های این دوره، فرمولی یاد می‌گیرید که به شما می‌گوید: “چگونه خود را بهتر بشناسید”، چگونه با توجه به نتایج زندگی تان، “باو
جلسه دوم ثروت یک استاد عباسمنش

این دوره شما را تبدیل به بهترین مربی درباره “نحوه رسیدن به استقلال مالی” می نماید زیرا به شما راه شناسایی باورهای محدود کننده و چگونگی تغییر آنها را می آموزد. زیرا به شما نحوه کنترل ورودی های ذهن را می آموزد تا بدین وسیله، باورهای قدرتمند کننده ای بسازید.
به خاطر استفاده از آموزش های این دوره، فرمولی یاد می‌گیرید که به شما می‌گوید: “چگونه خود را بهتر بشناسید”، چگونه با توجه به نتایج زندگی تان، “باورها
جلسه سوم ثروت یک استاد عباسمنش

به خاطر استفاده از آموزش های این دوره، فرمولی یاد می‌گیرید که به شما می‌گوید: “چگونه خود را بهتر بشناسید”، چگونه با توجه به نتایج زندگی تان، “باوره
جلسه اول ثروت یک استاد عباسمنش

به خاطر استفاده از آموزش های این دوره، فرمولی یاد می‌گیرید که به شما می‌گوید: “چگونه خود را بهتر بشناسید”، چگونه با توجه به نتایج زندگی تان، “باوره
جلسه پنجم ثروت یک استاد عباسمنش

به خاطر استفاده از آموزش های این دوره، فرمولی یاد می‌گیرید که به شما می‌گوید: “چگونه خود را بهتر بشناسید”، چگونه با توجه به نتایج زندگی تان، “باور
فایل کامل ثروت یک استاد عباسمنش
این دوره شما را تبدیل به بهترین مربی درباره ldquo;نحوه رسیدن به استقلال مالی rdquo; می نماید زیرا به شما راه شناسایی باورهای محدود کننده و چگونگی تغییر آنها را می آموزد. زیرا به شما نحوه کنترل ورودی های ذهن را می آموزد تا بدین وسیله، باورهای قدرتمند کننده ای بسازید. به خاطر استفاده ...
دریافت فایل
یکی از قوی ترین فایل های استاد عباسمنش رو براتون آماده کردم. خدا برایم کافیستبا این صوت، زندگی هزاران نفر متحول شده، امیدوارم شما هم لذت ببرید.
جملاتی از صوت اصلی استاد :«من تلاش میکنم که انسان توحیدی باشم، ممکنه تو وجود من هم شرک ها باشه. ولی تمام تلاشم این هست که فقط تنها منبع رزق و تنها منبع ثروت و سلامتی و خوشبختی رو فقط خداوند ببینم.ازت میخوام اگر میخوای به ثروت هایی برسی که به قول قرآن به غیرالحسابه (به حساب نمیاد) اگر میخوای به جایگاهی ب
به خاطر استفاده از آموزش های این دوره، فرمولی یاد می‌گیرید که به شما می‌گوید: “چگونه خود را بهتر بشناسید”، چگونه با توجه به نتایج زندگی تان، “باورهای محدود کننده را شناسایی و تغییر
در ادامه صوتهای آموزش ترکیب به شیوه استاد سیدکاظم شامیری (حفظه الله) تقدیمتون میشه.
این کلاس یا بهتره بگم کارگاه،در شانزده جلسه در بهار 98 برگزار شده بود.
ضمنا جزوه ی آموزش ترکیبی که قبلا فرستاده بودم، تقریر خودم از این صوتها بوده.

جلسه اول
جلسه دوم
جلسه سوم
جلسه چهارم
جلسه پنجم
جلسه ششم
جلسه هفتم
جلسه هشتم
جلسه نهم
جلسه دهم
جلسه یازدهم
جلسه دوازدهم
جلسه سیزدهم
جلسه چهاردهم
جلسه پانزدهم
جلسه شانزدهم
جلسه اول دکتر عبدلی (کلیات)
جلسه دوم دکتر عبدلی (آسکاریس،تریکوسفال،اکسیور)
جلسه سوم استاد ابوالقاضی(قلابدار، استرونژیلوئیدس، لاروهای مهاجر)
جلسه چهارم دکتر رضانژاد(Dracunculus,Wucheria , Brugia)
جلسه پنجم دکتر رضانژاد(Onchocerca and loa loa)
جلسه ششم دکتر صلح جو(سستود ها)
طول دوره : 16 ساعت
مدرس: استاد جمالی
برنامه زمانی: 
جلسه اول چهارشنبه 8 اسفند ساعت 9 الی 13
جلسه دوم چهارشنبه 15 اسفند ساعت 9 الی 13
جلسه سوم پنج شنبه 16 اسفند ساعت 9 الی 13
جلسه چهارم چهارشنبه 22 اسفند ساعت 9 الی 13
محل برگزاری: 
امیر آباد شمالی، بالاتر از بزرگراه جلال آل احمد، پردیس شماره دو دانشکده های فنی دانشگاه تهران، انستیتو مهندسی نفت
هزینه ثبت نام: 
دانشجویان: 80 هزار تومان
سایر: 120 هزار تومان
برای ثبت نام روی لینک زیر کلیک نمایید:
لینک ثبت نام در د
30 تأیید ثروت برای جذب ثروت و فراوانی در زندگی شماتوسط اسد مه30 تأیید ثروت برای جذب ثروت و فراوانی در زندگی شماهر روز به دنبال خود به خودتان تأیید کنید. کمبود پول نیست بلکه عدم آگاهی است. خود را در لرزش ثروت و فراوانی قرار دهید ، و برخلاف ذهنیت کمبود ، اندیشه خود را با یک طرز فکر ثروت هماهنگ کنید. ممکن است این تأییدها به وارد آوردن به وفور ثروت به زندگی شما کمک کند. جذب پول  این تأییدها را روزانه در زمان اختصاصی خود بگویید ، آن را بگویید ، آن را بب
زندگی با هدف: یک کلیپ انگیزشی عالی از استاد عباسمنش رو براتون آماده کردم.
این کلیپ رو چندین بار ببین. تا هدف نداشته باشید به خواسته هاتون نمیرسید.
خلاصه‌ای از کلیپ اصلی :
باید از خودمون سوال کنیم که آیا زندگیمون دقیقا همون چیزی هست که می‌خواستیم؟باید از خودمون بپرسیم که چقدر از خواسته هامون محقق شدن؟باید یاد بگیریم که در زندگی هدف داشته باشیم. هدف و خواسته هایی واضح و مشخص.باید یاد بگیریم خودمون رو در آینده(موقعی که به اهدافمون رسیدیم) ببین
فنگ شوی یک فلسفه متافیزیکی چینی است که هارمونی را با محیط به ارمغان می آورد. اگر در تلاش برای این کار نباشید ، فنگ شویی خوب به شما ثروت نمی آورد ، اما به شما کمک می کند تا به دنبال ثروت و ثروت خود باشید. همچنین فنگ شویی به شما کمک می کند تا از روش های مختلفی برای ایجاد محیط در خانه و دفتر استفاده کنید که شما را تقویت کرده و انرژی های فنگ شویی از رونق و ثروت را به خود جلب می کند.
ادامه مطلب
بعد از اولین جلسه ای که با استاد کاف داشتیم،حس پرواز روی ابرها را داشتم که چنین استاد باسواد و خفن نصیبمان شده!
اما این احساس شعف در جلسات بعد تبدیل به حس سرخوردگی شد!همچنان خوشحالم که  در این ترم دو درس با استاد کاف دارم اما تاب سرزنش های هرجلسه اش را ندارم.جلسه ی اول حرف هایش را گذاشتم به حسابِ استادی دلسوز که بچه هایش را نصیحت میکند و در پی ایجاد انگیزه در بچه های سرخوش است اما با تکرار حرف ها در قالب دیگر در جلسات بعدی حس یک دانشجوی خنگ و با
این جزوه مربوط به جلسه اول بیوشیمی 2 استاد مقدم پناه هست و شامل سرفصل های: 1- تجزیه قند ها در گوارش 2- کانال های انتقال مونوساکارید ها (GLUT & SGLUT) 3- گلیکوژنز 4- مسیر های سوختن گلوکز و 5- سرنوشت پیرووات است.

لینک دانلود در ادامه مطلب
ادامه مطلب
این جزوه مربوط به جلسه اول بیوشیمی 2 استاد مقدم پناه هست و شامل سرفصل های: 1- تجزیه قند ها در گوارش 2- کانال های انتقال مونوساکارید ها (GLUT & SGLUT) 3- گلیکوژنز 4- مسیر های سوختن گلوکز و 5- سرنوشت پیرووات است.

لینک دانلود نمونه فایل در ادامه مطلب
ادامه مطلب
برخی شنیده ایم می گویند ریشه ی همه ی مشکلات در فقر است، باید این فقر را ریشه کن کرد، اما من می گویم نخیر، برعکس! ریشه ی همه ی مشکلات در ثروت است. باید دید این ثروت های بادآورده از کجا آمده اند، این فساد اقتصادی از کجا پیدا شده است، اگر مسئله ی ثروت حل شود، فقر به خودی خود حل خواهد شد. 
- سخنرانی های لبخند :)) 
+ یه صندلی رهبری خالی نیست برم بشینم روش؟ کیم جون اون خالی شد صندلیش؟ 
دانلود کتاب شاه کلید ثروت pdf

دانلود فایل

دانلود رایگان کتاب شاه کلید ثروت یا قانون موفقیت در 16درس ...www.file4.ir › file › دانلود-رایگان-کتاب-شاه-کلید-ثروت-یا-قانون-مو...دانلود رایگان کتاب شاه کلید ثروت یا قانون موفقیت در 16درس اثر ناپلئون هیل. توجه: این کتاب به زبان انگلیسی می باشد. جهت دانلود فایل تصویری سمینار شاه کلید ...
دانلود کتاب شاه کلید ثروت از ناپلئون هیل-نسخه کامل ...billionerha.ir › Napoleon Hill۳ شهریور ۱۳۹۸ - ناپلئون هیل در کتاب شا
کتاب شاه کلید ثروت اثر ناپلئون هیل

دانلود فایل

دانلود رایگان کتاب شاه کلید ثروت یا قانون موفقیت در 16درس ...www.file4.ir › file › دانلود-رایگان-کتاب-شاه-کلید-ثروت-یا-قانون-مو...دانلود رایگان کتاب شاه کلید ثروت یا قانون موفقیت در 16درس اثر ناپلئون هیل. توجه: این کتاب به زبان انگلیسی می باشد. جهت دانلود فایل تصویری سمینار شاه کلید ...
دانلود کتاب شاه کلید ثروت از ناپلئون هیل-نسخه کامل ...billionerha.ir › Napoleon Hill۳ شهریور ۱۳۹۸ - ناپلئون هیل در کتاب
دانلود کتاب شاه کلید ثروت ناپلئون هیل

دانلود فایل

دانلود کتاب شاه کلید ثروت از ناپلئون هیل-نسخه کامل ...billionerha.ir › Napoleon Hill۳ شهریور ۱۳۹۸ - ناپلئون هیل در
ثروت چیست؟ثروت ارزش کل دارایی های با ارزش متعلق به شخص ، جامعه ، شرکت یا کشور را می سنجد. ثروت با در نظر گرفتن کل ارزش بازار کلیه دارایی های فیزیکی و نامشهود متعلق به آن ، پس از آن با کسر کلیه بدهی ها تعیین می شود. اساساً ثروت انباشت منابع کمیاب است. گفته می شود افراد خاص ، سازمان ها و ملت ها هنگامی که قادر به جمع آوری بسیاری از منابع و کالاهای ارزشمند باشند ثروتمند هستند. ثروت را می توان در تضاد با درآمد در آن ثروت است سهام و درآمد یک جریان است و
قابل توجه دانشجویان درس کارورزی استاد محمدی
کلاس توجیهی درس کارورزی استاد محمدی روز شنبه مورخ 97/02/07 ساعت 17 الی18 برگزارمیگردد .
لازم به ذکر است با توجه به کوتا بودن ترم حضور تمامی دانشجویان در این جلسه الزامی بوده و جلسه مجدد برگزار نمیگردد.
هفته پیش دومین جلسه کلاسی بود که استاد رپ که جدیدا شده آنخ ماهو البته به سبب سیاس بودن نه شخصیت منفی یا چاقی و کچلی که اتفاقا یک لاغر مو قشنگه! البته که من مدل موشو دوست ندارم و بهشم گفتم ولی خب گفتم که کچل نیست.
جلسه پیش استاد ما رو گروه بندی کرد بعد دیدیم که شت لعنتی این استاد رپ داره میگه نه استاد پسرا با هم نه و فلان و یه ترم دویی خیلی خیلی رو مخ رو انداخت گردن ما و تمام.
این جلسه داش غیرت رفت به استاد گفت میشه تایم‌مون رو عوض کنیم و استادم خیل
امروز آخرین جلسه زبان تخصصی بود خیلی دلم گرفت دلم میخواست حداقل ۲-۳ جلسه دیگه می‌رفتیم واقعا دکتر ش با سواد بود و متواضع . علی رغم این که n تا زبان به قول مادرم زنده و مرده دنیا رو بلد بودن وقتی یکی از بچه ها پرسید : استاد شما چند تا زبان بلدین؟ با فروتنی کامل گفتن والا دخترم ما توی همین زبان مادریمون هم موندیم و ما اینطوری بودیم که یا ابالفضل ما رو باش که چقدر احساس علامه بودن میکردیم دکتر ش به نظرم یه الگوی تمام عیاره و البته استاد یه قسمت های
فایل صوتی کلاس درس حقوق اداری 1 استاد رضا ابراهیمی آغ اسمعیلی دانشگاه آزاد اسلامی ارومیه
این پست تا آخر ترم به روز رسانی خواهد شد.
جلسه اول : لینک اول در صورت عدم دانلود به لینک دوم مراجعه کنید.
جلسه دوم : لینک اول در صورت عدم دانلود به لینک دوم مراجعه کنید.
جلسه سوم : لینک اول در صورت عدم دانلود به لینک دوم و یا لینک سوم مراجعه کنید.
جلسه چهارم : لینک اول در صورت عدم دانلود به لینک دوم و یا لینک سوم مراجعه کنید.
5 راه ساده برای جذب پول و ثروت از طریق قانون جذبدوست دارید آهنربای ثروت باشید؟ ...توسط مدیریت وبسایت کارآفرینان جوان تاریخ انتشار 20 تیر 1393  69
وضعیت مالی امروزتان نتیجه افکار و تجسمات دیروزتان در مورد پول است…بنابراین تنها راه افزایش رفاه و بهبود وضعیت مالیتان، تغییر نگرشتان نسبت به پول و ثروت است. تنها کافی است یکبار نگرش و طرزفکرتان بر روی فرکانس جذب پول تنظیم کنید تا به صورت حیرت آوری پول و ثروت وارد زندگیتان شود.
ادامه مطلب
سوتی دادم امروز سر کلاس طراحی در حد تیم ملی، قابل پخش نیست، فقط تا چندددد دقیقه استاد و خودم قرمز بودیم از شدت خنده،همشم تقصیر استادِ!خب من مشغولم حواسم جمعِ کارمِ ،میگه بین شما سه نفر هرکدوم باید یه طرح از اعضای صورت بدین ،بماند که ازمن دوتا گرفت.خلاصه گفت انتخاب کنید چشم، بینی و لب. چشم و بینی اعلام آمادگی کردن،یکی گفت:من بینی میدم،اون یکی گفت :من چشم میدم،اونوقت از من می پرسه تو چی پورابراهیم؟خب من چه جوری باید بگم که زشت نباشه! هیچی دیگه د
اومدم، تو اتاقم مستقر شدم ، کلاس گذروندم، تفریح نکردم خیلی ولی درس هم نخوندم و خیلی سریع ده روز گذشت! چرا اینقدر زود آخه؟
هنوز کلاسا به جلسه چهارم نرسیده من پنج شیش جلسه عقبم چه وضعشه خب؟ شب ها هم طولانی شده، تایمی که تنهام بیشتره و چرا از این تایم واسه دپ شدم استفاده نکنیم؟ 
لیست حضور غیاب رو بیرون آوردم داشتم حضور غیاب میکردم یهو رسیدم به اسم شمس تبریزی خوندن نام شمس تبریزی کافی بود تا  صدای قهقه خنده توی کلاس بلند بشه 
سرم رو چرخوندم طرف بچه ها تا شمس رو پیدا کنم  یه پسر تپل که از اول کلاس مزه پرونیاش رو مخم  بود خودشم داشت میخندید یهوو گفتم فیلمتم که نذاشتن ساخته بشه خیلی شیرین زد توی پیشونیش گفت هعی استاد دیشب اگه بدونی مولانا چه داغون بود سه شبه با دیازپام خوابش میکنم صدای خنده ها بلند تر شد 
بعد گفتم خب چرا
مردم شناسی ، جوامع را تا حدودی براساس مفهوم ثروت جامعه و ساختارهای نهادی و قدرت مورد استفاده در حفاظت از این ثروت مشخص می کند. [نیاز به استناد] انواع مختلفی در زیر تعریف شده است. آنها را می توان به عنوان یک پیشرفت تکاملی مشاهده کرد.
ادامه مطلب
نجمهههههههههههههه
چرا استاد این همه گیجی را برایمان آورد؟
درست میشه کم کم
آخه من پر از سوال و منگی هستم.پر از توهم درباره نوشته ها  و مشق هایم
میخوای این جلسه به استاد پیشنهاد یک جلسه پرسش و پاسخ بدهیم؟
ااااررررررررررررررره موافقم.خیلی باحالی نجمه..
روز اول کلاس کنار دستم نشسته بود.با هم هیچ حرفی نزدیم  فقط فهمیدم اسمش نجمه سادات هست و هم سن و سال.
جلسه دوم جای کلاس عوض شد اما من و نجمه  کنار هم بودیم..کنار هم نشستیم تا یک روز توی مترو دیدمش و
زنگ
درس
فعالیت های انجام شده (تدریس)
فعالیت های خواسته شده (تکلیف)

اول
ریاضی
چک کردن جزوه تکمیلی از سوال بچه ها تا اخر
شنبه امتحان از درس 1 2 3 4 5

دوم
اجتماعی
دوره مقداری از درس 16 ، دورره درس 9 8 7 ، رفع اشکال و تست زنی
امامدگی برای جلسه بعد

سوم
ورزش
تدریس حرگت ضربدری
امادگی برای جلسه بعد

چهارم
هدیه 
تدریس مقداری از درس ستون دین
امادگی برای جلسه بعد
زنگ
درس

اول
ریاضی
تدریس کتاب تکمیلی ص 15و16
حل سوال 19 تا 21 کتاب تکمیلی در دفتر

دوم
مطالعات
کنفرانس درس 7
آمادگی جلسه بعد

سوم
ورزش
آموزش طناب زنی و تست دراز و نشست
2 جلسه بعد آزمون طناب زنی

چهارم
معارف
تدریس درس 5
آمادگی جلسه بعد

ارتباط یک تجارت پر پول با یک ذهن ثروت آفرین
حتما شما هم این جمله را شنیده اید که هر گونه که فکر کنید همانگونه هم عمل می کنید. به عنوان مثال، اگر همیشه به فکر خرید یک ماشین گران قیمت باشید تمام تلاش خود را می کنید تا آن را بخرید. در حقیقت طرز فکر ما عامل اصلی پیشرفت یا پسرفت ما در مراحل مختلف زندگی است. در بحث تجارت هم همین قانون وجود دارد. پیش نیاز داشتن یک تجارت پر پول، داشتن یک ذهن ثروت آفرین است. در راس هر کسب و کار موفقی در دنیا، یک یا چند نفر
سلام دوستان عزیز برای شروع به نوشتن پایان نامه باید مراحلی را در ابتدا پشت سر بگذارید...
1- انتخاب موضوع با توجه به علاقه منابع موجود و تازگی داشتن موضوع
2- سرچ در ایرانداک و اینترنت به طور کلی برای اینکه مطمئن شود موضوع مورد علاقه شما قبلا کار نشده است.
3- نوشتن درخواست و اعلام موضوعات مورد نظر همراه با معرفی استاد راهنما به کارشناس پژوهش دانشگاه،توجه داشته باشید درصورتی که استاد راهنما انتخاب نکنین اعضای گروه برای شما استاد با تجربه متناسب ب
یه استاد آقا و جوان داریم که خیلی مذهبیه که سر کلاس بحث میکنه و رو اعصاب من حداقل پاتیناژ میره . دو جلسه است مابین حرفهاش از تنهایی و خلای زندگیش می ناله اون وقت من خیلی شیک گفتم استاد کی گفته ما بدون حضور مردها میمیریم؟ ما که به مردها احتیاج نداریم... البته منظورم مالی و اینا بود
آخر جلسه گفت جزوه رو پی دی اف کن و برام بفرست .منم اول طفره رفتم اما در نهایت جزوه رو فرستادم براش 
بعد فرستادن جزوه یادم افتاد عکسای پروفایلمو چک کنم
وقتی نگاهش میکرد
روز ۲۴ مهر۹۷ شنونده سخنان استاد حسن عباسی عزیز بودیم . موضوع برنامه .زندگی دوم جامعه دوم بود و بخشی از جلسات ۳۰۰تا۴۰۰ کلبه کرامت یا موضوع سبک زندگی و زنای ذهنی ارائه شد . کلبه کرامتهای کامل رو از سایتشان دریافت کنین
این جلسه در سالن اجتماعات مجموعه انجمن اسلامی دانش آموزان در خیابان ابوحامد کرمان برگزار شد ... 
دفاع عجیبی بود.خوردن تاریخ دفاعم به اومدن بازرس های اعتبارسنجی و حرف عجیب مسئول آموزش که سالن برات رزرو نشده و الان جلسه داریم و برو سه شنبه بیا و قاطی کردن من و استاد راهنمام و اینکه گفتن اوکی پس باید طی بیست دقیقه جمعش کنید و من توی دلم از خوشحالی عروسی بود که وقت نمیکنن گیر بدن و وقت هم نکردن و نهایتا اینکه خدا گر ز حکمت ببندد دری،ز رحمت گشاید در دیگری...اگر من مجبور شدم وقتی دفاع کنم که اصلا کارم آماده نبود و هر کسی یک گوشه کار رو گرفت و نهای
سوتی دادم امروز سر کلاس طراحی در حد تیم ملی، قابل پخش نیست، فقط تا چندددد دقیقه استاد و خودم قرمز بودیم از شدت خنده،همشم تقصیر استادِ!خب من مشغولم حواسم جمعِ کارمِ ،میگه بین شما سه نفر هرکدوم باید یه طرح از اعضای صورت بدین ،بماند که ازمن دوتا گرفت.خلاصه گفت انتخاب کنید چشم، بینی و لب. چشم و بینی اعلام آمادگی کردن،یکی گفت:من بینی میدم،اون یکی گفت :من چشم میدم،اونوقت از من می پرسه تو چی پورابراهیم؟خب من چه جوری باید بگم که زشت نباشه! هیچی دیگه د
امروز انقدر اتفاقای عجیب و غریب افتاده که برای خلاصی از فکر و خیال فقط باید خودمو خاموش کنم...
مرحله اول المپیاد ...
جلسه اساتید و من...
دهن لقی استاد!
دهن لقی خودم...
حرفای استاد ...
عجیب شدن رفتار چن نفر ...
دیگه باید برم خاموش شم...
.....
خوشا فاضل که میگه:فرقی میان طعنه و تعریف خلق نیست!

دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی
دانشکده علوم انسانی
گروه حقوق

اطلاعیه برگزاری جلسه دفاع پایان­نامه

جلسه دفاع پایان نامه کارشناسی ارشد حقوق بین الملل

با عنوان
تعهدات بین المللی در پیشگیری از جنایات بین المللی و مسئولیت بین المللی ناشی از آن

نگارنده
آذرمیدخت افشاری

استاد راهنما
دکتر امیر مقامی

با سلام و احترام،
لطفا سری چهارم تمرین ها را از این لینک دریافت
نمایید.
زمان تحویل این تکلیف ها یکشنبه ۸ اردیبهشت ابتدای جلسه می باشد.
خواهشمند است جهت یادگیری بهتر مطالب، تمرین ها را در اولین فرصت ممکن
انجام دهید و به روز آخر موکول نفرمایید.
شاد و افتخار آفرین باشید.
به نام نامی الله که وجودم را سر تا سر وحدت کرده است.  
دوستان مهربون با انگیزه من سلام امیدوارم لحظه به لحظه عمرتون با برکت و عشق و سلامتی باشه. ❣️  
یه کتابی دارم می نویسم تحت عنوان ثروت و رسانه در توسعه اقتصادی.. این کتاب من سه کلید واژه داره. 
1.ثروت
2.رسانه
3.توسعه اقتصادی
ادامه مطلب
زنگ
درس

اول
فیزیک
چک کردن تکالیف - تدریس قانون پایستگی 
آمادگی برای جلسه بعد

دوم
عربی
پرسش + تدریس بخش دوم درس 3 و پرسش و حل نمونه سوال
جلسه بعد آزمون شفاهی 

سوم
ریاضی تکمیلی
حل تمرینات جدید پلی کپی 

چهارم
هنر

بخش هفتم کتابم 
ریسک پذیری و ثروت آفرینی
(دریچه ای به مباحث این بخش از کتاب ثروت شو)
۱)نگران از دست دادن شغل ویا اموالتان نباشید.
۲)چگونه بعداز شکست به زندگی خود ادامه دهید.
۳)راهکارهایی برای شناخت ریسک کردن با حماقت کردن.
۴)چگونه رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنیم . 
این مباحث به صورت کامل و ساده و روان در کتاب (ثروت شو) آمده است. 
زنگ
درس

اول
اجتماعی
مرور فصل های 10 11 و 12
امادگی برای جلسه بعد

دوم
فارسی
به دلیل رفتن به اردو فعالیتی انجام نشد
امادگی برای جلسه بعد

سوم
کار و فناوری
به دلیل رفتن به اردو فعالیتی انجام نشد
امادگی برای جلسه بعد

چهارم
ریاضی
حل تمرین از ک م م و ب م م 
کارگاه بازی نقطه بزار شلیک کن به همراه گروه کامل شود ، سوالات 1 تا 6 صفحه 81 و 82 تکمیلی در دفتر
3 تمرین جذب پول و ثروت با قانون جذب
در این مطلب چند تمرین قانون جذب برای جذب ثروت و پول را معرفی می کنم که برای خودم نتایج خوبی داشته است که البته با حاساس خوب انجام شون دادم و کلید اثر بخشی شون هم همین حس خوب داشتنه !

ادامه مطلب
زنگ
درس

اول
فیزیک
چک کردن تکالیف - تدریس قانون پایستگی 
آمادگی برای جلسه بعد

دوم
عربی
پرسش + تدریس بخش دوم درس 3 و پرسش و حل نمونه سوال
جلسه بعد آزمون شفاهی 

سوم
ریاضی تکمیلی
حل تمرینات جدید پلی کپی 
حل پلی کپی در دفتر 

چهارم
هنر
تدریس حرف ح
نوشتن  1 خط از سر مشق 
کتاب صوتی راز ثروت شدن من
دانلود فایل

دانلود کتاب صوتی راز ثروت اثر جو ویتالی - فیدیبوfidibo.com › روانشناسی › انگیزشی و موفقیت رتبه: ۴ - ‏۴ رأی۲۰ فروردین ۱۳۹۸ - رازی که هرکس برای پولدار شدن باید بداند اغلب مواقع فکر می‌کنیم که چیزی برای بخشیدن نداریم. ولی اگر به دقت نگاه کنیم می‌بینیم که چیزهای ...
کتاب صوتی راز ثروت اثر والاس وتلز - هوش مثبتhooshemosbat.com › فروشگاه › کتابهای صوتی › والاس وتلزهدف این کتاب تشریح علم ثروتمند شدن
دانشجو باید بعد از نوشتن پایان نامه، در جلسه‌ای با حضور استاد راهنما و اساتید داور از پایان نامه دفاع کند. دفاع از پایان نامه برای هر دانشجوی تحصیلات تکمیلی صرف نظر از رشته و دانشگاه، یک تجربه پر از استرس است. دانشجو باید در جلسه دفاع که تقریبا نیم ساعت تا ۴۵ دقیقه طول می‌کشد، یافته‌های پایان نامه و اهمیت آن را توضیح و ارائه دهد.
با توجه به محدودیت زمانی باید مطالب و نتایج مهم پایان نامه به صورت تیتروار و خلاصه در اسلایدهای از قبل آماده شده
خط ثروت در کف دست
معنی خط ثروت کف دست شما چیست؟+ تصاویر کامل
کف
بینی چینی برای آنکه وضعیت مالی شما را در آینده بداند با نگاه به رنگ
پوست ، لطافت و خط ثروت کف دست خواهد گفت که وضعیت مالی شما در آینده چطور
خواهد بود.
معنی هر کدام از شکل های خط ثروت کف دست
گفتیم
که هر یک از خطوط کف دست معنا و مفهومی دارد و در علمی کف بینی که میان
چینی ها و مردم هند بسیار رایج استد این خطوط نشان دهنده ی آینده و اقبال
فرد می باشد.
در مطلب معنی هر کدام از خطوط کف دست چی

زنگ
درس

اول
ریاضی
امتحان ریاضی از فصل 1 2 3 4 5
امادگی برای جلسه بعد

دوم
اجتماعی
تدریس و حل کاربرگه درس 16
4 درس جغرافیا پرسش

سوم
ورزش
تمرین بعضی از حرکات با طناب

چهارم
هدیه
تدریس درس 10 
امادگی برای جلسه بعد
قانون جذب ثروت چیست؟در قانون جذب ثروت مهم نیست که کار شما چیست. شما اگر این قوانین را به کار ببرید، قطعا در زمینه ثروت به رشدی فراتر از آنچه الان به ذهنتان می رسد خواهید رسید.
چگونه ثروتمند شویم ؟ یکی از قوانین ثروت این است که یا عاشق کاری باشید که انجامش می دهید و یا کاری انجام دهید که عاشق اش هستید. حس خوب شما باعث می شود کارایی شما چند برابر شود. بتوانید ایده های خوب در کسب و کارتان پیاده سازی کنید و ایده ها را به بهترین شکل ممکن ارائه دهید. چر
خلاصه روز بیست و چهارم وقتی تو مشتاق کمک به فردی دیگر باشی، قدرتی بی حد وحصر داری. اما وقتی این قدرت را توام با شکرگزاری هدایت کنی، در واقع صاحب عصایی خارق العاده میشوی که میتواند به مردمی که به آنها اهمیت میدهی کمک کند.حواست به هر جا معطوف باشد انرژی در همان جا جاری میشود و  دقیقا به همین دلیل بود که عیسی مسیح قبل از هر معجزه ای خدا را شکر میکرد. شکرگزاری نامرئی است اما وقتی نیروی انرژی واقعیت با انرژی خواسته ات جفت و جور شود، درست عین داشتن ع
دانشجو باید بعد از نوشتن پایان نامه، در جلسه‌ای با حضور استاد راهنما و اساتید داور از پایان نامه دفاع کند. دفاع از پایان نامه برای هر دانشجوی تحصیلات تکمیلی صرف نظر از رشته و دانشگاه، یک تجربه پر از استرس است. دانشجو باید در جلسه دفاع که تقریبا نیم ساعت تا ۴۵ دقیقه طول می‌کشد، یافته‌های پایان نامه و اهمیت آن را توضیح و ارائه دهد.
با توجه به محدودیت زمانی باید مطالب و نتایج مهم پایان نامه به صورت تیتروار و خلاصه در اسلایدهای از قبل آماده شده
زنگ
درس

اول
زبان
تدریس lesson 5 و پرسش
یادگیری نام جهای خانه

دوم
فارسی
به دلیل مراسم فعالیتی صورت نگرفت
امادگی برای جلسه بعد

سوم
زیست
تدریس گوارش ، جذب و سفر غذا
مطالعه فص 13 تا گوارش

چهارم
قران
قرائت درس 9
پیش نویسی دو جلسه ی درس نهم و قرائت درس 8
بیانات استاد احد ایمانی از اساتید فلسفه و کلام  
فایل صوتی اول در مورد اصلاح نفس :  استاد در این جلسه انواع جهاد را برای اصلاح نفس معرفی می نمایند نظیر جهاد سیاسی و جهاد اقتصادی.فایل صوتی دوم شرح دستورات و توصیه ها برای ماه مبارک رمضان بر اساس روش علامه طباطبایی و آیت الله سعادت پرور
ادامه مطلب
زنگ
درس

اول
ریاضی
چک کردن مشق ها ، تدریس فصل 4 و حل جند مسئله
صفحه 42 43 44 کتاب وزارتی در کتاب

دوم
اجتماعی
تدریس درس 12
حل کار برگ ها، فعالیت ها، خلاصه ها و سوالات اول فصل

سوم
ورزش

امادگی برای جلسه بعد

چهارم
معارف
ندریس درس 7
امادگی برای جلسه بعد
برنامه درسی طلاب محترم دوره اول و دوم:
ساعت اول: صرف/ استاد حیاتلو
ساعت دوم: نحو/ استاد حیاتلو
 ساعت سوم: فقه/ استاد فتحی
ساعت چهارم: عقاید/ استاد فتحی

برنامه درسی طلاب محترم دوره سوم :

ساعت اول : فقه/ استاد فتحی
ساعت دوم: عقاید/ استاد فتحی
ساعت سوم: صرف/ استاد ناصرخاکی
ساعت چهارم: نحو/ استاد ناصر خاکی
ساعت شروع کلاس ها از ساعت16 تا20 و در روزهای یک شنبه و سه شنبه خواهد بود
وضعیت مالی امروزتان نتیجه افکار و تجسمات دیروزتان در مورد پول است…
بنابراین تنها راه افزایش رفاه و بهبود وضعیت مالیتان، تغییر نگرشتان نسبت به پول و ثروت است. تنها کافی است یکبار نگرش و طرزفکرتان بر روی فرکانس جذب پول تنظیم کنید تا به صورت حیرت آوری پول و ثروت وارد زندگیتان شود.

ادامه مطلب
سلام خدمت اولیای گرامی کلاس چهارم مدرسه ارسباران تکالیف روز شنبه شامل موارد زیر می باشد. 
با توجه به تعطیلات پیش آمده شنبه جلسه پرسش و رفع اشکال کتاب علوم انجام میشود و یکشنبه امتحان گرفته خواهد شد،  بنابراین دانش آموزان عزیز حتماً درس ها را خوب بخوانند. 
فارسی امتحان رو خوانی گرفته میشود. ریاضی تمرین های صفحه ۶۱و۶۲و۶۳حل شود 
با تشکر. 
زنگ
درس

اول
ریاضی
حل تمرین و نمونه سوال از فصل 5
تا صفحه 58 متاب وزارتی در خود کتاب حل شود

دوم
اجتماعی
تدریس درس 14
فعالیت ها و کاربرگه های درس 14 کامل شود

سوم
ورزش
بازی ازاد به دلیل یخ زدگی زمین
امادگی برای جلسه بعد

چهارم
هدیه
تدریس درس 14
امادگی برای جلسه بعد
مغز ثروت ساز۳
نام محصول : سرعت کوانتومی مغز ثروت ساز
نوع محصول : فایل های تصویری MP4 + فایل های صوتی – به صورت فایل دانلودی
این محصول شامل ۱۰ قسمت (۱۶ ساعت آموزش ویدئویی) به صورت تصویری با بهترین کیفیت می باشد.
حجم کل فایل های دانلودی: ۳٫۹۵Gb در ۱۰ فایل مجزا
حجم هر قسمت به صورت میانگین: ۴۲۰ مگابایت می باشد
فرمت فایل تصویری:  Mp4 با کیفیت بالا – قابل پخش در پلیرها و دستگاه های خانگی
میانگین حجم هر قسمت از فایل صوتی: ۳۰ مگابایت به مدت زمان ۱ساعت و ۴۵دقی
با سلام جلسه دفاع پروپوزال در روز یک شنبه 7 بهمن ماه ساعت 9 صبح برگزار خواهد شد.
لطفا در قسمت کامنت اعلام آمادگی بفرمایید. در کامنت خود- نام- نام خانوادگی - شماره دانشجویی- استاد راهنما و موضوع را اعلام نمایید.آخرین مهلت اعلام آمادگی 4 بهمن می باشد. داواران دکتر خیرآبادی و حاجی بگلوموفق باشید
دیروز قرار بود بریم آقای رئیس رو ببینم
بهم گفته بودن رسیدی ملارد زنگ بزن بچه های کارخونه بیان دنبالت
ما زنگ زدیم یارو حال نداشت بیاد دنبالمون پس یه ماشین گیر آوردیم فقط قرار بود برم خیابون شهریار رفتم شهریار کرج و کلی استرس گرفتم که برای اولین جلسه دیرم شده.
گوشیم زنگ خورد و وقتی جواب دادم یکی که حس میکنم رئیس بود گفت برگرد ملارد یه اریسان میفرستم بیاد دنبالت
خلاصه رسیدیم کارخونه و رئیس که کار داشت گفت برید یه دوری بزنید تا من کارم تموم شه ما
MATLAB زبانی است که کاربرد کامپیوتر در مهندسی را با کارائی بالا تضمین کرده و امکانات محاسباتی، تصویری، و برنامه نویسی را در محیطی آسان و آشنا فراهم میکند. کارائی MATLAB در مقوله هائی نظیر: محاسبات ریاضی، آنالیز داده ها، مدل سازی و شبیه سازی، گرافیک، و تولید نرم افزار (حتی برای محیط ویندوز) به اثبات رسیده است.
در این بخش آموزش رایگان متلب از سری دوره های رایگان مکتب خونه در اختیار شما قرار میگیرد.
جلسه اول    دانلود
جلسه دوم     دانلود
جلسه سوم     
ثروت از ذهن شروع میشه!  اگر ذهنیتت درست نباشه و همینطور اعتقاداتت و طرز تفکرت منفی باشه هیچوقت به ثروت نمیرسی. 
 برای رسیدن به موفقیت ذهنیت قدیمیت رو دور بریز و تفکرات منفی رو از خودت دور کن. همه این چیزا بین تو و زندگی که میخوای بهش برسی قرار گرفتن.
بر اساس تجربه های شخصیم و دیدن زندگی دیگران فهمیدم که ذهنیت هم میتونه موفقیتت رو تقویت کنه و هم میتونه اون رو تضعیف کنه. ذهنیت غلط میتونه زندگی یک نفر رو تباه کنه و بالعکس ذهنیت مثبت میتونه زندگی
جلسه اول: دریافت فایل
جلسه دوم: دریافت فایل
جلسه سوم: دریافت فایل
جلسه چهارم: دریافت فایل
جلسه پنجم: دریافت بخش اول-دریافت بخش دوم
جلسه ششم: دریافت بخش اول-دریافت بخش دوم
جلسه هفتم: دریافت بخش اول-دریافت بخش دوم
جلسه هشتم: دریافت بخش اول-دریافت بخش دوم
جلسه نهم: دریافت بخش اول- دریافت بخش دوم
جلسه دهم: دریافت بخش اول- دریافت بخش دوم-دریافت بخش سوم
جلسه یازدهم:دریافت بخش اول- دریافت بخش دوم
دانلود آموزش بازی فراوانی برای جذب سریع پولبازی فراوانی و ثروت یک بازی و تمرین قانون جذب برای جذب ثروت و پول است باید بصورت روزانه و پیوسته انجام شود برای یادگیری کامل بازی فراوانی استر هیکس همراه با مثال و نکات کلیدی برای نتیجه گیری از بازی می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید :
ادامه مطلب

کاربران عزیز ، محتوای این فایل شامل کارورزی 3 با فرمت ورد در 180 صفحه قابل ویرایش می باشد که می توانید پس از پرداخت هزینه به صورت آنلاین، این محصول را دریافت کنید.
فهرست کارورزی 3:
مقدمه 6
چکیده 7
کنش پژوهی 8
من حرفه ای 10
جلسات با استاد 12
جلسه اول 15
جلسه دوم 20
جلسه سوم 40
جلسه چهارم 54
جلسه پنجم 73
جلسه ششم 92
جلسه هفتم 104
جلسه هشتم 113
جلسه نهم 125
طرح درس ها 134
فرم ج 149
گزارشات تدریس 159
فرم ب 173
ضمائم 176
دفاعیه 178
منابع 180
مقدمه:
آموزش اثربخش نیازمند آن است که
زنگ
درس

اول
ریاضی
حل مسئله از فصل هندسه
سوال دو صفحه 52 کتاب تکمیلی در دفتر

دوم
اجتماعی
چک کردن فعالیت ها و کاربرگ ها
امادگی برای جلسه بعد

سوم
ورزش
تدریس حرکت پاشنه پنجه
تحقیق 5 صفحه دست نویس (اختیاری کسانی که نمره کم دارند)

چهارم
معارف
بررسی درس هشتم
امادگی برای جلسه بعد
ابتدا مبحث استخوان شناسی و سپس آناتومی و جنین شناسی این مبحث تدریس می شود. رفرنس این درس کتاب آناتومی بالینی اسنل می باشد.
در ادامه لینک دانلود PowerPoint کلی استاد قرار میگیرد و در هر جلسه قسمت مربوط به آن جلسه به طور جدا قرار داده می شود.
ادامه مطلب
زنگ
درس

اول
ریاضی
تدریس تا صفحه 43 ، جمع اوری فعالیت کارگاه بازی 
سوال 1 2 3 صفحه 45 و 46 در دفتر

دوم
سبک زندگی
مرور بر صفحه 50 و 51 
امتحان تا جایی که تدریس شده است

سوم
شیمی
امتحان از کل فصل 3
امادگی برای جلسه بعد

چهارم
فارسی
خواندن انشا ها
امادگی برای جلسه بعد
آیا واقعا می خواهید به آهنربای جذب پول و ثروت تبدیل شوید؟!
البته آهنربا که چه عرض کنم!! منظورم همان پولربا است! شاید با دیدن سوالم جا خورده باشید یا اصلا به نظرتان مطرح کردن چنین سوالی خیلی مسخره بوده باشد! چه کسی هست که نخواهد پولربا یا همان جذب کننده پول و ثروت باشد!! حرف شما تا اندازه ای درست است اما حقیقت این است که بیش از 97درصد از افراد روی زمین، دفع کننده پول و ثروت هستند نه جذب کننده!!! لابد می پرسید چرا چنین ادعایی می کنم؟
آنچه که گفته شد ح
بسم رب الشهدا
.
#قسمت_هشتاد_و_چهارم
.
رفتم خونه برگه ی محضر رو گذاشتم روی میز 
شب برگه رو بردم و جلوی بابا مامان گذاشتم
- این تکلیف مثلا ثروت من هیچی اش رو نمی خوام
فکر کنم این طوری خیالتون راحت بشه که محمد دنبال ثروت من نیست
من به هیچی اش نیاز ندارم
اگه قبول کنید قول می دم دیگه اذیتتون نکنم
بدون اینکه منتظر حرفای اونا باشم رفتم تو اتاق 
ادامه مطلب
آموزش درمان وسواس + کتاب + سخنرانی
برای درمان وسواس ما برای شما «خود درمانی» را توصیه می‌کنیم.
خب حال چگونه خودتان، خودتان را درمان نمایید؟ جوابی است که با گوش دادن به سخنرانی‌های زیر و مطالعه کتاب معرفی شده به آن خواهید رسید.
1- سخنرانی آیت الله فاطمی نیا  «وسواس و درمان آن»

این سخنرانی در قالب دو جلسه صوتی بوده که میتوانید از لینک زیر دانلود نمایید. (مدت زمان جلسه اول: 46:48 / مدت زمان جلسه دوم: 50:21)

2- سخنرانی شهید مطهری «وسواس و درمان آن»
در
دوشنبه های انقلاب ۱۷ (جهت دانلود کلیک کنید)
 اولین جلسه از جلسات هفتگی سال ۹۸ 
 " #دوشنبه_های_انقلاب "
 با سخنرانی استاد هدایتخواه
 مورخ ۹۸/۴/۳ 
مسجد و حسینیه امام علی علیه السلام 
موضوع : بیانیه گام دوم 
 این هفته : 
  بیان کلیات بیانیه گام دوم و برنامه های جلسات بعد 
مقایسه امام خمینی رحمه الله علیه و امام خامنه ای 
 مدت زمان : ۳۲ دقیقه
 #هیاتـ_جوانانـ_حسینے_یاسوجـ 
 @jhyasuj
زنگ
درس
فعالیتهای انجام شده(تدریس)
فعالیتهای خواسته شده (تکلیف)

اول
ورزش
آموزش طناب زنی و دراز نشست
2 جلسه بعد آزمون طناب زنی

دوم
معارف
تدریس درس 5
آمادگی

سوم
مطالعات
تدریس درس 7
آمادگی برای جلسه بعد

چهارم
ریاضی
تدریس ص 15 و16 کتاب تکمیلی
صفحه 17 کتاب تکمیلی سوتا 16 در کتاب و 18و19و20 در دفتر

سلام علیکماستاد فرحزاد در برنامه سمت خدا، در 9 جلسه به موضوع "درمان وسواس فکری و عملی" پرداختند.  مجموعه سخنرانی های (سمت خدا) حاج آقای فرحزاد در کتابی با عنوان "وسواس : راه کارهای پیشگیری و درمان" در 213 صفحه توسط انتشارات "طوبای محبت" منتشر گردید. دانلودجلسه اول:

ادامه مطلب
بازی فراوانی و ثروت خانم استر هیکس یک روش و تمرین قانون جذب برای جذب سریع و غیرمنتظره ای پول و ثروت مادی به زندگی است که اگر نکات مهم و اصلی نتیجه گیری از بازی فراوانی به درستی رعایت شوند در کمتر از ۴۰ روز نتایج واقعی به شکل پول و ثروت واقعی وارد زندگی شخص بازی کننده می شود
ادامه مطلب
زنگ
درس

اول
فیزیک
تدریس توان و حل نمونه سوال
امادگی برای جلسه بعد

دوم
عربی
پرسش از معنی  و روخوانی
دفتر و کتاب چک میشود ، پرسش از متن

سوم
ریاضی تکمیلی
حل نمونه سوال
امادگی برای جلسه بعد

چهارم
هنر
امتحان خوش نویسی ترم اول
امتحان طراحی ، تکمیل فعالیت ترنج
جلسه حافظ خوانی  با حضور استاد محترم جناب آقای بالغ صمدزاده برگزار گردید. در این جلسه که با حضور جمعی از دوست داران فرهنگ و ادب همراه بود، اشعاری از دیوان حافظ شیرازی خوانده شد. با توجه به اینکه درست خواندن هر مطلب اولین گام برای درک صحیح مفاهیم آن مطلب می‌باشد، لذا در ابتدای هر جلسه، استاد صمدزاده و در ادامه همه اعضا به خواندن اشعار حافظ می پردازند و بررسی و تفسیر اشعار خوانده شده در حین خواندن اشعار ، انجام می گیرد .
جلسه اول که رفتم کلاس گفتن خط تحریری کار کن به نظرم اما باز هم انتخاب با خودم بود،قلم نی رو انتخاب کردم.....
امروز گفتن دستت روانه تا کی اینجایی ؟؟
تاریخ رو گفتم و پرسیدم به جایی میرسم؟؟
گفتن اره،خیالت راحت:))))
ب و دال و واو و نون رو مشکل آنچنانی ندارم اما با شونصد خط نوشتن باز هم نمیتونم الف رو بنویسم
یکی از شاگردا اومدن گفتن سرمشقت چقدر زیاده ،استاد دیگه گفتن برای الان نیست که ،گفتم همه برای امروزه !! از قیافه متعجبشون چیزی نگم:)
یک مبهم است بزر
بسم‌الله...
سلام!
+
این موقعیت را تصور کنید:
استادی هست که فقط یک درس دو واحدی ارائه داده است و ظرفیت کلاس ۳۵ نفر است. بعد از کلی چانه زدن ظرفیت کلاس به ۴۰ نفر افزایش یافته است. در کنار این استاد، استاد دیگری همین واحد را ارائه کرده است.( یعنی انتخاب‌های دیگری هم وجود دارد.)
کلاس استاد اول که از این به بعد ایشان را استاد الف می‌نامیم متقاضی بسیاری دارد. 
درس برای یک ورودی دیگر ارائه شده و نمی‌توان از طریق سامانه‌ی دانش‌گاه گرفت‌ش.
گروهی از بچه
اگر میخواهید کسب و کارتان را متحول کنید و یا یک کسب و کار پولساز راه اندازی کنید در این رویداد شرکت کنید تجربیات بیش از 15 سال امیر گوهری مقدم استاد کسب و کار اینترنتی در اختیار شما قرار خواهد گرفت و این رویداد میتواند تحول عظیمی در زندگی شما ایجاد کند شک نکنید و همین الان ثبت نام خود را تکمیل کنید
میخواید طراح سایت بشین؟
سئو کار سایت بشید؟
متخصص امنیت و سرعت سایت بشید؟
راه و روش مذاکره و فروش را فرا بگیرید؟
اینستاگرامتون رو با فالوورهای واقع
استاد یکی از دروس آز عوض شده بعد انقدر کوچولو و بامزه است که من عمرا به ذهنم می‌رسید استاد باشه تهش میگفتم دانشجوی ترم ۶ باشه خلاصه که خیلی گوگولیه بعد این گوگولی جان امروز گفت وقتی کارشناسی بوده استادش همین استاد استندآپ کمدی بوده و خب باعث شد تصمیم بگیرم هفته دیگه دوشنبه برم از اوشون بابت تربیت چنین استاد گوگولی‌ای تشکر کنم!
ثروت یا مایه[۱] از مفاهیم عامی است که در حوزه‌های موضوعی مختلف استفاده می‌شود. به‌طور خاص ثروت، از مفاهیم اقتصاد ی است که به فراخور نوع نگاه و جایگاه مورد استفاده قرار گرفته، تعاریف متفاوتی از آن شده‌است. ثروت را می‌توان شاخص تعیین جایگاه اقتصادی هر فرد دانست که کیفیت و کمیت آن در تقسیم‌بندی طبقات اقتصادی تعیین‌کننده‌است «دسته‌ای از ظرفیت‌های تولیدی است که مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند» این تعریف آدام اسمیت نظریه‌پرداز اقتصاد ب
استدلالی اقتصادی در دفاع از آزادی: 
خلق ثروت بدون ایجاد هزینه برای دیگران
ایمون باتلر
 عده‌ای از مردم تصوّر می‌کنند که جز به ضرر و هزینه‌ی دیگران هیچ‌کس نمی‌تواند به مال و ثروتی برسد. چنین تصوّری عاری از حقیقت است، زیرا اقتصاد آزاد نه‌تنها دارایی و ثروت را عملاً خلق می‌کند (یعنی ثروتی را که وجود نداشته به وجود می‌آورد) بلکه بر ارزش ثروت و دارایی‌های موجود نیز میافزاید.

ادامه مطلب
دیروز سر کلاس خوشنویسی آخرین  نفر بودم که  رفتم واسه نشون دادن تمرین.وقتی تمرینهامو نشون دادم استاد هیچی نگفت و فقط نگاه کرد به تمرین.حرف نزدو بچه ها شروع کردن به اذیت من،استاد بگین پورابراهیم خراب کرده،نوشته هاشو اصلا خوب نمی نویسه و استاد لبخند میزد و هیچی نمیگفت،همه مشغول کارشون شده بودن چند دقیقه ای و استاد دو برگه تمرین منو هی زیرو رو میکرد در اوج سکوت..‌.
خیلی جدی پرسید خودت نوشتی؟گفتم بله استاد.
میشه؟!ماشاالله ماشاالله چه قلمی،من ان
سریع‌ترین راه رسیدن به ثروت در ایران چیست؟فریباچاوش‌زاده تفتی کارشناس اقتصادی درباره سریع ترین راه رسیدن به ثروت در ایران توضیحاتی ارائه داد.سریع‌ترین راه رسیدن به ثروت در ایران کدام است؟به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، فریباچاوش‌زاده تفتی کارشناس اقتصادی با اشاره به اهمیت ایجاد درآمد پایدار برای توسعه اقتصادی کشور، اظهار کرد: در تعریف علم اقتصاد به پولی که فرد یا شرکت در بازه زمانی مشخص از محل کالاها یا خدمات مشتریان فرا
اسلام معتقد به تولید ثروت و بالارفتن سطح رفاه در جامعه است نوع نگاه نظام اسلامی به ثروت، با نوع نگاه نظامهای سرمایه‌داری متفاوت است
رهبر انقلاب، امشب در دیدار جمعی از تولیدکنندگان، کارآفرینان و فعالان اقتصادی:️ من از بُن دندان به این حرکت معتقدم که علاج و کلید حل مشکلات کشور عبارت است از «ترویج تولید داخلی».
️ آن کسانی که در مورد تولید یا رونق اقتصادی کشور به جای دیگری چشم میدوزند، [بدانند] راه این است.
️ در نظام اسلامی، اقتصاد نقش بسیار
چگونه پولدار شویم ؟ مطمئن هستم بار اول نیست که چگونه پولدار شویم را در گوگل جستجو کرده اید.
ولی این را می دانم که این آخرین جستجوی شماست!
چون این بار به سایت درستی وارد شدید که یک بار برای همیشه به پاسخ سوالتان می رسید.
دکتر کاویانی در دوره رایگان ثروتسازی و در یک هفته فرمولی عملی به شما می دهد که راه پولدار شدن را یاد بگیرید
دوست خوبم، من دکتر علی کاویانی هستم. وقتی تنها ۲۰سال سن داشتم تمامی دارایی من ۱۵۰هزار تومان بود که به عنوان توشه
دو سال پیش هم رییس دانشگاه وقت، خلاقیت به خرج داده بود و با اعضای گروه ها به صورت جداگانه جلسه تشکیل می داد و نقطه نظراتشون رو شنود می کرد
اونوقت زمان جلسه کی بود؟؟
عد تو ماه رمضون :/
یعنی گذشته از این که؛
 طبق معمول تو جلسه ما گفتیم و رییس هم وانمود کرد که شنیده ولی مثل همیشه، هیچ خبری از جامه عمل پوشیدن هیچکدوم از پیشنهادات ما و قدمی در راستای کاستن ی کدوم از دغدغه های ما نبود
مهم تر از همه اینا این که:
ماه رمضون بود
و ما حتی نتونستیم یک موز برد
سطح: مبتدی
متن درسی: کتاب «اسپانیول اندیرکتو1» با قیمت 40هزار تومان در سایز «آچهار» بصورت رایگان ارسال میگردد. این کتاب در چهارترم اول خوانده می شود. همچنین یک جلد کتاب «افسانه سیاه» ترجمه شده از اسپانیایی توسط استاد این دوره نیز بعنوان هدیه ارسال میگردد.
 استاد دوره: مبلغ بین الملل اعزام شده به ونزوئلا و پژوهشگر منطقه آمریکای لاتین
⏰مدت دوره: هفته ای دو جلسه (هر دو ترم یک ماه طول می کشد)
ادامه مطلب
گروهشون اینجوری هست که طرف متن کپی شده‌ای که تهش اسم خودش رو نوشته، سند میکنه و بقیه میان "آفرین" و "به به" می‌کنند. بعد ایشون در جواب تک تک "به به" ها استیکر "برقرار باشید" سند میکنه و تک تک اون‌ها در جواب "برقرار باشید"ش استیکر "آرزوی صحت و سلامتی" می‌فرستن.. راستش متعجبم کردن! فقط این نیست، از "استاد" و "دکتر" گفتن به خودشون درحالی که نه مراتب استادی طی کردن و نه مدرک دکتری در دست دارن تقریبا درحال سرگیجه شدنم :)) 

+داور جلسه‌ی دفاعم با این که حقی
آقای سلمان محمودی، یکی از دانش آموختگان کارشناسی ارشد رشته مطالعات فلسطین دانشگاه تهران  در روز شنبه هفتم مهرماه ماه 1397 از پایان نامه خود دفاع کرد. "اسباب التقارب و الابتعاد فی العلاقات السعودیه الامریکیه" عنوان پایان نامه این دانشجوی رشته مطالعات فلسطین بود. دکتر هادی برهانی: استاد راهنما؛ دکتر سلطان نژاد: استاد مشاور؛ دکتر اسماعیل اقبال استاد داور خارجی و دکتر رحماندوست استاد داور داخلی این پایان نامه بعد از شنیدن دفاعیات دانشجو، آن ر
علم بهتر است یا ثروت ؟ نوستالژیک ترین سوال در طول زندگیه  تقریبا همه ی ما .
وقتی نوبت به نوشتن انشا با موضوع ( علم بهتر است یا ثروت) میشد،اگر بخوام واقع بینانه بگم تقریبا اکثر ما به این فکر میکردیم که الان چی بنویسم که معلمم بیشتر خوشش بیاد و یه بیست خوش آب و رنگ با یه برچسب صد آفرین خوشگل بچسبونه پایینه انشامون، اما قافل از این که تقریبا همیشه دودل بودیم و نمیدونستین کدومش بهتره چون همیشه از قدیم در ذهن ما نوشتند که علم جدا از ثروته،هرکس علم د
علم بهتر است یا ثروت ؟ نوستالژیک ترین سوال در طول زندگیه  تقریبا همه ی ما .
وقتی نوبت به نوشتن انشا با موضوع ( علم بهتر است یا ثروت) میشد،اگر بخوام واقع بینانه بگم تقریبا اکثر ما به این فکر میکردیم که الان چی بنویسم که معلمم بیشتر خوشش بیاد و یه بیست خوش آب و رنگ با یه برچسب صد آفرین خوشگل بچسبونه پایینه انشامون، اما غافل از این که تقریبا همیشه دودل بودیم و نمیدونستیم کدومش بهتره چون همیشه از قدیم در ذهن ما نوشتند که علم جدا از ثروته،هرکس علم د
چگونه پولدار شویم ؟ مطمئن هستم بار اول نیست که چگونه پولدار شویم را در گوگل جستجو کرده اید.
چون این بار به سایت درستی وارد شدید که یک بار برای همیشه به پاسخ سوالتان می رسید.
دکتر کاویانی در دوره رایگان ثروتسازی و در یک هفته فرمولی عملی به شما می دهد که راه پولدار شدن را یاد بگیرید
دوست خوبم، من دکتر علی کاویانی هستم. وقتی تنها ۲۰سال سن داشتم تمامی دارایی من ۱۵۰هزار تومان بود که به عنوان توشه
 کتاب فیزیولوژی ورزشی 5 استاد

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
دانلود کتاب فیزیولوژی ورزش ۵ استاد - علم ورزشwww.elmevarzesh.com › exercise-physiology-book-download۲۷ خرداد ۱۳۹۲ - دانلود کتاب فیزیولوژی ورزش 5 استاد | کتاب فیزیولوژی ورزش و فعالیت بدنی که با عنوان فیزیولوژی ورزش 5 استاد شناخته می شود،یکی از کتب ...
دانلود کتاب فیزیولوژی ورزش و فعالیت بدنی 5 استاد pdf - ...tamasha.com › list › دانلود-کتاب-فیزیولوژی-ورزش-و-فعا
جلسه اول http://bayanbox.ir/info/1066847431934184502/Cloud-Computing-lesson1
جلسه دوم http://bayanbox.ir/info/75216910367490660/Cloud-Computing-lesson2
جلسه سوم http://bayanbox.ir/info/3985289269629910143/Cloud-Computing-lesson3
جلسه چهارم http://bayanbox.ir/info/6472131288306309061/Cloud-Computing-lesson4
جلسه پنجم http://bayanbox.ir/info/8436172911451678286/Cloud-Computing-lesson5
دانلود کتاب فیزیولوژی ورزشی 5 استاد

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
دانلود کتاب فیزیولوژی ورزش ۵ استاد - علم ورزشwww.elmevarzesh.com › exercise-physiology-book-download۲۷ خرداد ۱۳۹۲ - دانلود کتاب فیزیولوژی ورزش 5 استاد | کتاب فیزیولوژی ورزش و فعالیت بدنی که با عنوان فیزیولوژی ورزش 5 استاد شناخته می شود،یکی از کتب ...
دانلود کتاب فیزیولوژی ورزش و فعالیت بدنی 5 استاد pdf - ...tamasha.com › list › دانلود-کتاب-فیزیولوژی-ورزش-و-ف

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها